środa, 1 stycznia 2014

schizofrenia paranoidalna a zdalna kontrola umysłu, psychomanipulacje

Chciałbym opisać swoje jak i powszechnie znane wielu osobom zależności między objawami choroby psychiki, a wywoływaniem ich sztucznie przez osoby trzecie.

Każdy z nas zna siebie najlepiej, wie kiedy coś się dzieje z nami nie tak, jakieś niepokojące zachowania tłumią naturalnie łagodne usposobienie, naszą osobowość.. Dzieje się to nagle i w konkretnych sytuacjach, bardzo wiele soób nie zwraca uwagi na pojawiające się w ich głowach nie swoje zachowanie, nie swoje myśli, czy emocje towarzyszące. Jest to o tyle ważne żeby widzieć siebie, myśleć o tym co chcemy powiedzieć, a nie mówić odruchowo.. dostrzegać samego siebie, wielu mówi żeby zmieniać świat należy zacząć od samego siebie..

Jeśli pojawiają się zaburzenia początkowo niewytłumaczalne dla nas, wpadamy w popłoch, nieracjonalnie analizujemy zaistniałe sytuacje i ograniczamy się tylko do jednej możliwości, często będąc zależnym od słów osób które nas na ta myśl nakierowują nie rzucając swoich słów odpowiedzialnie.. należy wiedzieć, przeczytać wszystko by zrozumieć gdzie jest to kłamstwo które ogranicza każdy kolejny krok, ku wyjaśnieniu co z nami nie tak. Jakaś sztucznie stworzona bariera zatrzymuje możliwość uświadomienia sobie, że nie wszystko można zobaczyć, nie wszystko się mówi.. a jednak znamy rozwiązanie tylko nikt nam nie chce tego potwierdzić, bo sami są wciąż ograniczeni. Na tym polega indywidualne myślenie, jeśli chodzi o problem który mnie bezpośrednio dotyczy jest bardzo ogłupiające to społeczne ograniczenie, robienie z nas wariatów bo słyszymy głosy włąśnie tych samych osób które zaprzeczają jakoby nas sterowali. To jak pytać przestępce czy jest winny nie łapiąc go za rękę ale słysząc i odczuwając jego zamiwary na włąsnej skórze, przestępstwo doskonałe którego nie można udowodnić..

Jeśli chodzi o wmawianą nam, jaki i wielu nieświadomym ofiarom tego procederu faszerujących się obecnie ogłupającymi i spowalniającymi prędkość myśli syntetycznymi neuroleptykami.. każdemu znajdują najpierw objaw jaki chcą wywołać, długo jesteśmy obserwowani, odnajdują słabe punkty w naszej psychice, a później zaprowadzają do swojego człowieka (psychiatry, lub kogoś kto się o nas martwi) który znajduje przyczynę.. nie wiadomo co było pierwsze, ale pewne dla mnie jest to, że psychiatrzy nie mogą o tym nie wiedzieć co się nam robi, tak wiele osób tego doświadcza a każdego w ten sam sposób wycisza, odgrażając osobom które im co gorsza uwierzą że są bardzo chorzy, wręcz nieuleczalni na schizofrenię... lekarze są posłusznymi, jak każda z osób które kłamią w prost, a z oddali sterują swoim głosem w mojej głowie, wszystko co w niej zachodzi, wszystkie moje zmysły, myśli które słyszą.. Prawdy nigdy nie powiedzą, są w strachu, boją się o siebie ? Tego też nie powiedzą, ale można się domyśleć w jaki sposób tak wiele osób całymi rodzinami jest uprzywilejowane a jednocześnie torturuje osoby sterowane zdanie, nazywane w naszym kraju "z założonymi blokadami", jakby tego było mało mówią też że jesteśmy "posłuszni" ale nas do tego zmuszają zdalnie implantami w hipnozie, a Oni wszyscy dobrowolnie im przytakują, więc kto tu jest posłuszny ?

Oglądałem wiele filmów o tym procederze, czytałem sporo wpisów zarówno tłumaczonych jak i po angielsku pisane, wielokrotnie wyczytałem, że mikrofalami, implantami powodującymi głosy w głowie nie tylko potrafią ale jak się okazuje powodują na masową skalę objawy zaburzeń psychiki, różnego rodzaju paranoje, psychozy, schizofrenie.. Wszystko małymi implantami którymi zdalnie sterują Indywidualnie torturowane osoby. Wyobrażasz sobie kogokolwiek kto nie ma pojęcia co się dzieje, nie wie nic o tym procederze ? Przecież oni lądują w zakładach zamkniętych na miesiące, wyciszają tych bardziej opornych silnymi zaprzeczającymi sobie medykamentami.. uszkadzają mózg, zdolność do walki, częć do odzyskania panowania nad swoim życiem, by domagać się swoich praw, uzależniają od innych osób, odbierają z premedytacją wolną wolę.. Czy uważasz że to dzieje się przypadkiem ? Nie mówi się w nasyzm kraju o tym procederze, Gang Stalking z udziałem społeczeństwa, najbliższych sąsiadów, znanych osób, wszyscy milczą, udają że nie ma problemu, a wszyscy zaimplantowane mają telefony.. przecież to jest ludobójstwo. Celowe wyciszanie osób żyjących po swojemu, które są niewzruszone kłamstwami z telewizji, psychomanipulacjami na całe społeczeństwo.. Z każdego mogą zrobic wariata zdalnie sterowanego w hipnozie, komendami osób które Cię otaczają, może być prześladowany, obserwowany, nasłuchiwane Twoje myśli, będziesz szukał podsłuchów ale to jest głupota bo to wszystko masz w sobie zaimplantowane, Oni widzą Twoimi oczami, widzą co ty, myślą co ty, to jest proste do wytłumaczenia gdy uzmysłowisz sobie czym są fale mózgowe, tzw ELF, i że można je przesyłać i nakładać inne fale na Twój mózg, bez twojej wiedzy.

Nadal dziwisz się w jaki sposób oni moga komentować to co robisz w każdym momencie ?

Gdy pisze o pomoc prawną na odpowiednim forum to odpowiadają dopytujac się o moje podstawy, objawy, skupiając się na diagnozowaniu we mnie choroby zamiast odpowiedzieć na pytania o słuszność domagania poddania wszystkich znanych mi oprawców badaniu wariografem, temat zamknięto bo to nie forum medyczne.
Jak pisze o tym na forum medycznym to dostaję odpowiedź że to nie jest miejsce by o tym rozmawiać, że sa inne strony.
Jak pisze o tym na rofum o zjawiskach paranormalnych, ludzie tam znajdujący powinni wykazywać się obiektywizmem to wciąż jestem atakowany jako osoba chora. Nawet potwierdza się zdanie wyczytane w sieci że z nas na siłę robią wariatów, nachalnie wmawiają chorobę, taki mają obowiązek, ale nie chodzi tak bardzo o nas samych bo wiemy co nam jest, że to objawy stosowania broni psychotronicznych, ale Oni wszyscy zarzucający chorobę chcą wywierac presję na osoby które nie mają o tym pojęcia i zaczęły by się martwić o siebie, że ich tez może to spotkać. Przecież wiele osób nie ma pojęcia o słyszanych za uszami głosach, o kominukacji bezprzewodowej bezpośrednio w głowie z każdym zaimplantowanym, jeśli czytasz to i nie wiesz nic o konieczności dublowania na głos słyszanej myśli (jako głośne myślenie to usłyszysz, mowę myślami głosem tej osoby)... to skontaktuj się ze mną, potrzebuję Twojej pomocy.

Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ! Nie ma wśród mnie osób bez winy.. jestem w miejscu gdzie mieszkam pozostawiony sam sobie, a sterują moim umysłem w grupie 3 lub więcej osób, jak marionetką, ciągła paplanina byle odciągnąć mnie od myślenia o wolności. Myślę i blokują, myślę i blokują.. tak od miesięcy.. mówią o czym mam myśleć.. samodzielnie nie pozwalają myśleć ani rozmyślać, wszystko chcą na głos powtórzyć, skomentować, wypytywać bym myślami odpowiadał a oni to na głos powiedzą gdy juz zacznę o czymś innym myśleć.. Nikt z tych osób nie myśli co by zrobił znajdując się na moim miejscu.. niektórzy już dawno brali by otępiające psychotropy, ale Nie moga przestać. Wszyscy Oni chcą dla mnie dobrze, lecz dobrymi intencjami piekło jest brukowane. Po czynach ich poznasz.

11 komentarzy:

 1. Pozwoliłem sobie zachowac komentarz, stosując się do prośby.
  "Anonimowy25 października 2014 08:51
  to niesamowite, ale mam tak bardzo podobne spostrzeżenia, że chyba powinniśmy się między sobą podzielić własnymi wnioskami. dopiero minutę temu trafiłem na ten blog, jeszcze nie przeczytałem wiekszości tekstu. na tę chwilę chce tylko od siebie dodać do tematu moje spostrzeżenie, które wg mnie jest tak bardzo ciekawe, że napiszę je drukowanymi literami :PRAWDOPODOBNIE W TEN PROCEDER JEST ZAANGAŻOWANY KOŚCIÓŁ -prawdopodobnie to kościół nas tak "jebie" jestem chyba jak na ich miarę troszke zbyt spostrzegawczy ( ogarnięty technicznie ) i z tego powodu chcą mnie chyba upierdolić pod pozorem wypadku, czy chooy ich wie zwyrodnialców . przypadkiem nagralem wypowiedz jednego z tych zboków - głos brzmi jakby to byl Stanisław Mikulski - tutaj link:
  https://ec-media.soundcloud.com/YqF2FRTscugr.128.mp3?f10880d39085a94a0418a7ef69b03d522cd6dfee9399eeb9a52200986df9b83abd719cc41bcaaa996b5bf314a1c02ab7b97ee75f9fe552fcde04f78c407ad1f1ecb057c6b7&AWSAccessKeyId=AKIAJNIGGLK7XA7YZSNQ&Expires=1414216692&Signature=RNdcjVp20mAe9PxwtsarE1b0KKI%3D
  , pomimo fatalnej jakosci nagrania, da sie zrozumiec czesc wypowiedzi. gdyby nie to nagranie to nikt nigdy by nie przestał watpic w moje "opowiesci dziwnej treści " i pewnie ostatecznie uznanoby mnie za chorego psychicznie. zamieszczony link to tylko fragment nagrania . jest to materiał wymagający profesjonalnego odszumienia / przetworzenia celem wydobycia zrozumiałej treści wypowiadanej przez zarejestrowanego "skurwiela" - z ciekawostek - Mikulski zwany przez swoich ludzi " panem telewizorem " - mowi sporo szokujacych tresci, jedna z nich, to fakt oburzenia "operatorów" na skutek przegladania moich snow po moim zazyciu alkoholu - WTF? - ja sam swoich snow nie pamietam, a tutaj sie okazuje ze sa tacy co je przeglądaja i im sie zjebom cos w nich nie podoba - ten proceder trzeba ukrócic - w razie zainteresowania wspolpracą lub wymianą spostrzeżeń, prosze o kontakt"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłbym po twojej stronie gdybyś nie mieszał do tego KOŚCIOŁA.

   Usuń
 2. Cześć też trafiłem minutę temu:) fakt masz rację przeanalizowałem swoją schizofrenię, uważam że to nie schizofrenia ale kontrola umysłu.Jestem zbyt spostrzegawczy na otoczenie i zawsze dążyłem do poznania prawdy.Musiałem zajść im(komuś za skórę) ale chyba nawet wiem w którym momencie.Ataki czasem były dosyć niesamowite ale nigdy nie straciłem kontroli i zawsze panowałem nad tym co widzę ,co słyszę.Oczywiście po pewnym czasie w tym stanie mieszało mi się.Obecnie się uodporniłem,czyli czuję się wolny nie boję się o tym pisać bo przestałem się bać czegokolwiek więc nie mają zupełnej konroli na demną.Oczywiście że w religię i te bajeczki nie wierzę a kościół to największe zło które mogło spotkać społeczeństwo.Temat jest bardzo obszerny podam Ci meila.

  OdpowiedzUsuń
 3. ...a ja uważam, że MON ma możliwości kontroli umysłu. Jednak środki na schize powinny osłabić efekt ich działania.
  TZW pranie mózgu, przekaz podprogowy i mind kontrol i shizy to sie łączy bo działa na mózg. Boga w to bym nie mieszał ani kościoła. Ale wg mnie istnieją odbiorniki w Pana postaci i mózgi osób nieświadomych od których pan te informacje chaotycznie zbiera - efekt Pan ma schizy a inni się podporządkowują...np mniej walczą o swoje prawa czy w nie naturalny sposób są napędzani do cięższej pracy, są bardziej podatni na propagandę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy czy słyszy głosy i objawy tylko lokalnie, w miejscu pracy, zamieszkania.. czy słyszy gdziekolwiek się znajduje... Jeśli to drugie to technologia Remote Neural Monitoring i EDOM a jeśli tylko lokalnie to prawdopodobnie jeszcze stare urzadzenia, generatory psychotroniczne wyprzedane po upadku ZSSR

   Usuń
 5. jesteście szurnięci.........

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja historia:
  http://pastebin.com/kebjjRuu

  OdpowiedzUsuń
 7. Zalecam przysięgę na przykazania boże - przykazania, bo tak na prawdę nie wiemy ile ich jest i starać się mieć ich w nosie w dupie i kłaśc na nich lachę. Arka jest tylko jedna.

  OdpowiedzUsuń