sobota, 22 lutego 2014

Słyszysz głosy w głowie? Ktoś komentuje myśli, silny napad lęku, natrętne myśli, piszczy w uszach?

Jest na to sposób!

Można, a nawet trzeba próbować ekranować się od pola elektromagnetycznego. Za pomocą tego pola sterują zachowanie, narzucają na Ciebie jak sieć specyficzne pulsacyjne pole EMF w zdecydowanej większości są to Ekstremalnie Niskie Frekwencje (ELF), a także przez sygnały prawdopodobnie radiowe łączą z implantami o których nie masz pojęcia, w najlepszym wypadku podejrzewasz że możesz takie mieć... ale zapewne od razu odrzucasz taką teorię, tłumaczac sobie: kto mnie zwykłego człowieka chciałby implantować, po co?! 
nie wolno tego lekceważyć! Ekranowanie w wielu przypadkach na poczatku wystarcza, a dochodzą mnie sluchy że pomaga także noszenie czapki z naturalnego futra, wełna jako elementy ubioru...

Wystarczy zbudować sobie w miare komfortowy śpiwór (lub tubę) z grubej foli aluminiowej, refleksyjnej, najlepiej dwie warstwy i w takim zacząć spać jeśli przyniesie ulgę dla umysłu i ciała, odczuwalnie odizoluje od oddziaływania, a jestem pewien że to ekranowanie przyniosło by ulgę wielu schizofrenikom, paranoikom i innym po diagnozie u psychiatry na lekach, tym którzy słyszą głosy przed snem, piszczy w uszach, czy cały czas mają wrażenie że ktoś ich prześladuje.

Zbudowanie nie powinno być trudne, wystarczą najprostsze narzędzia: zszywacz, mocna taśma klejąca (najlepiej aluminiowa), kilka metrów maty termoizolacyjnej do dociepleń budynków 3 warstwowa (aluminium, pianka, aluminium) jak na zdjęciach, ewentulnie rzepy zeby się jakoś szczelnie w tym zamykać.





EDIT 27.02.2014 - niestety śpiwór zrobiony z maty jak na zdjęciach powyżej nie ekranuje w odpowiedni sposób (w moim przypadku), gdy znalazłem się zamknięty w środku dalej ich słyszałem, bodźce nano kontrolerami (robotami) także były, regulowali głośność pisku wszczepionych w uszy słuchawek, a nawet tel kom w środku miał w niektórych miejscach 2/3 kreski z 5 zasięgu. Należało by dodać jeszcze jedną warstwę alu folii aby w 100% sie ekranować, zamiast tylko 60%. 


 
Na filmie sposób w jaki sposób uchronić sie przed atakami elektromagnetycznymi ofiar kontroli umysłu z użyciem grubych kocy izotermicznych oraz grubej folii aluminiowej.



UWAGA, co prawda odpowiednie ekranowanie się jest trudne, a wręcz niemożliwe w przypadkach gdzie stosują na fale skalarne, jest jednak na to sposób, złoto koloidalne lub Aurum Metallicum, zalecane przez TI's. Opisuję jak zrobić złoto koloidalne pod tym linkiem 

Kolejna ochrona to aktywowanie torusa na poziomie serca, ale nie zrobisz tego umysłem, to proces który można właczyć tylko poza głową, poza myślami (nie uzywając do tego głowy). Niektórzy potrzebują do uruchomienia odpowiednich bodźców... 

Jeśli macie objawy schizofrenii (kontroli umysłu) wyłączajcie prąd w mieszkaniu na czas snu - to BARDZO ważne. Wykręcaj korki, wyłączaj tel kom wyjmujac baterie. Jest możliwość że wasze narzady były torturowane nie dopuszczaniem do ich wyłaczenia sie, naturalnie wyłaczają się w nocy by odpocząć... jednak technologia psychotroniczna stymuluje narzady.

1 komentarz:

  1. Na potwierdzenie ze głosy w głowie wypowiadają, odtwarzają prawdziwe osoby, ludzie wśród nas, ze jest ich duużo, odsyłam do tego wpisu: http://inwigilowany.blogspot.com/2014/06/stalkerzy-nagrani-dyktafonem.html

    OdpowiedzUsuń