sobota, 1 lutego 2014

Problemy z przeglądarką, SIGNIT, NSA, RNM - Remote Neuron Monitoring, bioelektryczne pole

Problemy z przeglądarką?
Dzisiaj po raz pierwszy uniemozlwili mi komentowanie na forum, bo odświeżali wszystkie zakładki na raz na tyle czesto że nie mogłem nic napisać, w połączeniu z wpływaniem na zużycie procesora że zamiast przewijać stronę prłynnie jest przycinane, jakby szarpanie. Wcześniej jak do tej pory często zawieszali PC, restartowali że nie mogłem go włączyć, lub na dowolnie długi okres czasu mogli zatrzymać przeglądarkę, dosłownie wszystko mogli zatrzymać w dowolnym momencie, jakbym miał na monitorze zrzut ekranu, nic nie można wtedy zrobić, klawiatura nie działa, sic!

Udało mi się nagrać film jak dziś odświeżali wszystkie zakładki, z konkretną częstotliwością początkowo co 10 sekund, później zmniejszyli na ok 9s.


Nagranie audio resetującego się PC, zdalnie, ze stałą częstotliwością jak wszystko co robią, ustalają czas i odtwarzają ścieżkę, było to kilka dni temu:Znalazłęm wcześniej informacje na temat tego że za pomocą pola EM wpływają na urządzenia elektryczne, oczywiście technologia zapoczątkowana w stanach, dość dawno temu, teraz dostęp do niej mają grupy przestępcze z podwójnym zyciem, tzw Stalking Gang. mam wrażenie że z tej samej technologii korzystają cały czas, sterując funkcjami mikro robotów, blokując moje myśli, zatrzymując w każdym momencie, na każdej myśli mogą sprawić że mam ją jakby w tle chociaż myślę już o czymś innym (dwie myśli w tym jedna główna, druga jakbym do niej nawiązywał lub był z niej przepytywany przez te osoby Cichymi Głosami (s.s.s.s.) w podświadomości, ciągły dialog, kontrolują moje myśli). 
Ważna jest częstotliwość, wg mnie ustalają, nagrywają jakieś sygnały, pole EM wpływające na mnie lub na przeglądarkę, komputer i dowolnie długo odtwarzają tą ścieżkę, tak jak to jest napisane w poniższym cytacie:"Domestic intelligence (DOMINT): NSA utworzyła bazy danych o wszystkich obywatelach amerykańskich, którzy mogliby znaleźć się w jej kręgu zainteresowań.


Według kilku źródeł, NSA miała stworzyć elektroniczną sieć nadzoru, która kontroluje cały zakres fal elektromagnetycznych. Ta technologia miałaby umożliwiać NSA rejestrację, nadzór i oddziaływanie na komputery, urządzenia radiowe i wideo, drukarki itp., a nawet na pole elektryczne, jakie wytwarzają wokół siebie ludzie. Specjaliści NSA zajmujący się SIGNIT potrafią podobno dekodować emisję elektromagnetyczną komputerów i uzyskują tym samym dostęp do informacji komputerowych, nie znając hasła i bez konieczności uciekania się do zwykłych metod hakerskich. Na tej samej zasadzie, w zasięgu ich możliwości ma być oddziaływanie z zewnątrz, przez odwrotny proces, na emisję elektromagnetyczną i zmiana zapisanych w komputerze danych czy programów.


John Akwei i inni badacze są zdania, że wavie i pozostałe ofiary mind control są w celach testowych dręczone przez technologie RNM, stosowane przez NSA w ramach SIGNIT. Pole bioelektryczne testowanej osoby ma być rejestrowane na odległość, tak że może ona być nadzorowana i sterowana z oddali. Wytwarzane przez neurony wyładowania prądu są przegrywane na elektroencefalogram (EEG), a sygnały dekodowane.


Stymulację fal mózgowych bada się już od programu MKULTRA. W archiwum narodowym znajdują się dokumenty, które klasyfikują te badania pod hasłem radiation intelligence. Jeśli specjaliści od SIGNIT na bazie programów dotyczących bioelektrycznych działań wojennych opracowali w tajemnicy technologię RNM, udało się znaleźć ogniwo łączące mózg i komputer. Za jej pomocą ma też być możliwe wywoływanie u wavie symptomów sztucznego opętania i kontroli mięśni. Zmodulowana informacja może być podświadomie lub dostrzegalnie wgrana danej osobie. Ponieważ każdy człowiek wytwarza specyficzne pole bioelektryczne, dana osoba reaguje na określone częstotliwości. Stąd człowiek znajdujący się obok ofiary mind control, w tym przypadku RNM, nie zauważa, co się dzieje. To z kolei oznacza, że osoba A, której operatorzy RNM wgrywają informacje do kory słuchowej na częstotliwości osoby B, nie reaguje na te informacje. Ta technologia wyjaśnia, dlaczego głosy słyszy tylko jeden wavie, a nie osoby, które znajdują się w pobliżu.

John Akwei utrzymuje, że jest ofiarą technologii RNM i dlatego zaskarżył NSA. Akwei i inni badacze twierdzą, że użytkownicy RNM przechwytują, wzmacniają, dekodują i pokazują na ekranie wideo emisję elektryczną, wytwarzaną w korze wzrokowej mózgu. Oznaczałoby to, że personel SIGNIT (członkowie Stalking Gangu) widzi, co spostrzega nadzorowana każdorazowo osoba, bez łączenia z nią przewodami czy elektrodami. W zasięgu możliwości operatorów RNM ma również leżeć wgrywanie obrazów do mózgu nadzorowanej osoby."
link


Edit: 8.03.2014


Film o tym jak zdalnie wyłączają grę, najpiejrw zakłucając pracę komputera, internetu specyficzna radiacją na odpowiednich czestotliwościach.
Często słysze gdy pokierują mój wzrok na wykres w tym samym czasie słyszę "wyłącza" i widzę radiacja jest wyłączana lub włączana nagle czego wcześniej na wykresie widać że nie było. Lub gdy chcę nagrać i jak już chcę właczyć nagrywanie to włączają takie pasma że wygląda to na normalne zacinania powodowane obciążeniem infrastruktury, lub po prostu wyłączają to specyficzne gęste falowanie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz