piątek, 24 czerwca 2016

Jak torturować żeby wyglądało naturalnie? Prawo odwróconego rezonansu w praktyce

Chciałbym tym razem przedstawić swoje przemyślenia o zadawanym bólu.

Aktualnie od wczoraj torturują mnie w dziąsło zęba trzonowego silnym, zmiennym bólem, a dokładniej wprowadzają w rezonans ząb osadzony w dziąśle z wytworzonym stanem zapalnym(...)
Będzie mi trudno cokolwiek sensownego napisać, bo mnie ogłupiają, ogłupianie wygląda w ten sposób że niby wiem co bym chciał napisać, ale gdy tylko zaczynam w niemal niedostrzegalny sposób zrobione jest przejście i otrzymuje alternatywną wersję od jakiejś osoby która próbuje mnie ogłupić udając mnie samego, tyle że w tej alternatywnie nie wyczuwam żadnego celu danej myśli, ona tylko jest, bardzo płytka, bez wyrazu... albo operatorzy maszyny kontroli umysłu zaczynają zdanie od słów które kompletnie nie pasują do reszty (a dodatkowo sztucznie ingerują w moje emocje i zachowanie ze faktycznie to co podpowiedzieli nie pasuje i jest bardzo "niepotrzebne, usunę" czyli ma tu miejsce popadanie w skrajności, czyli coś jest bardzo nie moje, a później bardzo chce usunąć - zwykle powinienem się zastanowić, może z tego coś by jeszcze wyszło, może wystarczy postawić przecinek w innym miejscu, albo go zabrac itp. Problemem jest ze nie dają czasu na przemyślenie, na krytykowanie każdej wydawałoby się "naszej" decyzji. Wykorzystują techniki sspoowwwooollnniooonneegooo dyktowania które przypomina objawy porażenia mózgowego (tak mi się kojarzy), podrzucają różne niewłaściwe wyrazy a następnie umoralniają mnie ze to jest złe, pisze zdanie i bardzo silne sugestie podświadome sprawiają że usuwam, nawet jeśli się nad tym dużo napracowałem żeby miało ręce i nogi... Naprawdę nie zwracajcie uwagi na to co wam głosy mówią na głos, ponieważ na głos mówią jedynie nawiązanie do tego co jest wam wkładane podświadomie do głowy, tam jest istota tego co robicie, kim jesteście, jakie decyzje podejmujecie, w waszej podświadomości.  
(...)wraz z technikami syntetycznej telepatii, naganianych elektronicznie przesyłanych myśli które są mi wkładane do głowy, automat polega na tym że jak tylko podświadomie pojawi się determinacja nad np. napisaniem jakiejś sytuacji to ten bodziec, determinacja wyzwalają zmapowane, zapisane na komputerze do kontroli umysłu odruchowe myśli, wiele wariantów w zależności od nastroju.

Chodzi o to że wiele czynników środowiskowych, wiele bodźców nagle ma zmienione znaczenie, przeprogramowali, to jest w praktyce prawo odwróconego rezonansu o którym poprzednio pisałem. Nowym znaczeniem moich czynników z otoczenia jest doprowadzenie do myśli o bolącym zębie i zaatakowanie bólem w ząb, a także uruchomienie ścieżki zawieszonego "myślenia" o tym bólu czy innej myśli, zeby tracić jak najwięcej energii na próbie uwolnienia się. Teraz pojawiła mi się w głowie wizualizacja szamoczącego się człowieka, którego ktoś trzyma za głowę w powietrzu. Nie muszę chyba dodawać że gdy mój umysł jest zajęty oglądaniem syntetycznych myśli, odwróconego rezonansu, zajęty "patrzeniem" na ból to równolegle jest mi grzebane w pamięci i aktualnie czyszczone są wspomnienia z pięknych kilku dni poza domem, które spędziłem z najbliższymi. Znów wprowadzają mnie na tryby automatycznych ścieżek myślowych, odruchy.

Skutkiem prawa odwróconego rezonansu jest też to że gdy swoim umysłem chcesz wyprostować palce okazuje się że efekt jest odwrotny, dłoń zaciska się jeszcze bardziej... sygnały z mózgu które miały rozprostować dłoń, w mgnieniu oka są zakłócane i na ich miejsce bez żadnych opóźnień w czasie narzucane są sygnały odwrotne do naszych (te sygnały są sygnałami mapowanymi nieustannie z naszego mózgu), mogą tak manipulować dowolny mięsień, nawet mięśnie gładkie nad którymi naturalnie człowiek nie ma żadnej kontroli, a elektronicznie mogą nimi robić wiele przykrych rzeczy. Z prawem odwróconego rezonansu mamy też do czynienia gdy próbujesz uspokoić kogoś zdenerwowanego, ten ktoś rozgniewa się jeszcze bardziej itp, to jest skutek zastosowania prawa odwróconego rezonansu, zakładanie blokad które mają utrzymać człowieka pod kontrola (destabilizując kogoś można mieć nad nim kontrolę).
Na pewno będąc ofiarą gang stalkingu, kontroli umysłu często słyszałeś że jesteś głupi, albo inne, podobne określenia, wtedy były pierwsze próby stosowania prawa odwróconego rezonansu, jak osiągną określony poziom zwątpienia psychologicznego są z nich tworzone blokady. Wszystko to co wtedy słyszałeś, te komentarze w odpowiedzi na twoją prawdę w twojej podświadomości i myślach jest wykorzystywane do zmieniania Ciebie, tworzenie świata iluzji, do góry nogami wywraczają znaczenie... będę łopatologicznie pisał, że jeśli jesteś prawdziwy a twoje reakcje sa prawidłowe, to ludzie w twoim otoczeniu mają za zadanie mówić ci (komentować Ciebie) że jesteś głupi, chory czy inaczej. Co oni z tym robią dalej to złożony mechanizm, w którym cień watpliwości może sprawić że się połapiesz i psujesz ich misterny plan. Techniki zakłamywania rzeczywistości w istocie polegają na odwróceniu rezonansu, to w dużej mierze odbywa się elektronicznie, w momencie gdy kolejny raz słyszysz określone wyrazy, przyjdą do głowy myśli które zostały kiedyś wytworzone wpajając tobie kłamstwa. Podobnie programują umysł ale w innej kolejności gdy wkładają Ci do głowy nieprawdziwe myśli o tobie, pomówienia, wtedy nie mówią że jesteś głupi, albo chory, wtedy dadzą Ci w Twoim umyśle do zrozumienia poczucie winy, żebyś żałował myśli które miałeś wyświetlone w głowie, żałował czynów których nie popełniłeś, bo nie dadzą Ci czasu na wyciszenie, ocenę sytuacji że manipulują podświadomością... Operatorzy cały czas gdy zaczynasz dochodzić do prawdy to przeskakują na inną interpretacje, inny wariant, poczatkowo nie zdajesz sobie sprawy że to już było, te reakcje już były, że wszystko się powtarza jak w kalejdoskopie, ze to już myślałeś i to nie raz a setki lub tysiące razy. Efekt mapowania myśli, programów komputerowych typu papuga który ma zająć umysł rozmową, a co najwazniejsze że twoja pamięć w tej chwili jest tylko pamięcią z komputera, bo twoja pamięć jest stale wymazywana i nie masz do niej dostępu, bo cały czas serwują Ci mocne myśli, intensywne... to jakby dla porównania gdybyś pił ciągle mocno słodkie napoje i nagle zapragnął poczuć prawdziwy smak napoju bez tej ilości cukru... musisz sobie przypomnieć czym jest myślenie, jakie subtelne to jest, bo na pewno smakiem dzieciństwa nie jest mocno słone, tłuste, albo przesłodzone jedzenie...

Efektem wytworzonego sztucznie stanu zapalnego i bólu powodowanego wprowadzaniem w rezonans ząb i dziąsło jest to że myślę tylko o bólu, ten ból też jakby krzyczał "popatrz na mnie" "zobacz mnie!" i wtedy jest elektroniczne zawieszenie "myślenia", jak to się mówi "zamyśliłem się" ale to jest pustka, nawet nie sądze aby to były myśli tylko mechanicznie przesłane myśli, mózg adaptuje się do warunków narzuconych przez maszynę. Mam praną głowę i na końcu silny ból dla wybudzenia mnie od razu w stan wkurwienia. Rezonans zęba osadzonego w dziąśle ze stanem zapalnym, który trwa od dwóch dni jest naprawdę nieprzyjemne. Tak się złożyło że to nie pierwszy atak w to samo miejsce, kilka tygodni temu również zaatakowano dziąsło i miałem identyczne wrażenie jak coś (mikro robot) penetruje dziąsło oraz wibruje, wprowadzając w rezonans ząb, poraża nerw w dziąśle, a po krótkim czasie sprawia że ząb się rusza i jakby odstaje bo boli gdy zaciskam zęby. 


W zasadzie od razu gdy poczułem że zaczęli wibrować w to miejsce wiedziałem że znów będzie to samo... to się zaczyna naprawde dziwacznie, niby nic takiego, czujesz że coś tam wibruje ale jeszcze stanu zapalnego nie ma, a po godzinie, dwóch już boli wyraźnie, wieczorem nie możesz już normalnie nic zjeść. 


Zauważyłem że zadawanie bólu, podobnie jak sprawienie by ofiara się dusiła sprawia że ta osoba ma zajęcie umysłowe, a dyskomfort sprawia że w tym czasie dosłownie wszystko można z tą osobą zrobić, pójdzie na kazde ustępstwo gdy jest torturowana ale też mając taki wpływ na człowieka jak oni mają, ze potrafią dosłownie być tym człowiekiem, wniknąć w jej/jego umysł i nim być, poruszać jej ciałem, myśli wkładać do głowy, czy nawet mówić tą osobą, uśpić jej świadomość że to co wydaje się myślami tak naprawdę jest jej podświadomością która nie rozróżnia co jest prawdziwe a co nie, podświadomość "łyka" wszystko, to się nazywa stanem w którym nie dają czasu na przemyślenie, ocenę sytuacji i mam to. Często.22 komentarze:

 1. Również jestem atakowany, oprócz bólu fizycznego, czuję jakby mi się mózg palił, nie potrafię się skupić, mam zaniki pamięci, problemy z podejmowaniem decyzji, nie czuję głodu, zmęczenia, często się denerwuje, czuje igły w kolanach i łokciach,
  chyba, że uciekam od sygnału, slysze glosy - polecenia itd. Na razie uciekanie to jazda samochodem w inne miejsce, albo (dość skuteczne) przyłożenie kamienia na górę głowy (w tylni punkt z tyłu głowy). Wtedy czuje chwilowa ulgę, zmeczenie, głod, kontrola powraca (na chwile), bo zmieniaja sygnal zeby szedl z tylu lub przodu glowy, trzeba przylozyc kamien w inne miejsce, kamienie pomagaja. Ja nazbieralem sobie w gorach, a jak bylem na skalkach (miedzy dwoma skalmi), do dostalem klarownosci umyslu, jakiej nie mialem od dluzszego czasu.

  Dodatkowo strzelaja mi impulsami w oczy (co powoduje oglupienie, brak koncentracji), oskrzela (wtedy trudno mi sie oddycha), serce, zoladek, jelita, kolana i lokcie...

  Trudno jest cokolwiek robic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za komentarz i wskazówki, nie słyszałem jeszcze o efekcie kamieni, były to otoczaki czy dowolny kształt?

   Usuń
 2. u mnie w ten sam sposób torturują. nie pamiętam, kiedy ostatnio czułam się realistycznie. poza tym jeszcze bardzo działają na moje emocje, zamieniają każdą pozytywną reakcję w zwątpienie, wyrzuty sumienia itp. poza tym nie widzę różnicy w inwigilacji, kiedy mam odłączony telefon, czy gdy jest włączony, to samo z wifi. oni muszą jakoś inaczej to robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, źródeł oddziaływania jest bardzo dużo, podobno otaczające nas maszty telefonii komórkowej i bezprzewodowego internetu sprawiają że z każdego kierunku mogą ostrzelać, a także to że większości z nas została zaimplementowana nie jedna lecz wiele technologii elektronicznej kontroli umysłu, nano-cząsteczki tudzież nano maszyny, implanty mikroprocesorowe, mikro implanty które osiadają w układzie pokarmowym ponieważ przez zakończenia nerwowe jelit także możliwa jest kontrola umysłu, przenośne generatory rozmieszczane w mniejszych miastach, u sąsiadów do lokalnego nękania... nie wiem jak u innych ale ja przechodzac miedzy pomieszczeniami czuje zmienne promieniowanie, inne bombardowanie informacjami mojego mózgu, wychodzac na dwór jest jeszcze większa różnica i słuch mi się "wyostrza". Są też takie technologie o których nie wiemy, a są testowane na nieświadomych obywatelach.

   Usuń
 3. Ostrzegam tych bydlaków ze technologia mikrofalowa jest zagrozeniem dla ludzkości,wymierją owady,umierją drzewa,ludzie choruja,wariuja i umieraj na dziwne choroby,wystarczy zobaczyć jak wygladają dzisiaj nogi młodych dziewczat,ile ma zylaki i cellulit.Zadza władzy absolutnej i strach,strach przed holokaustem elit jak to stary bush kiedys powiedział "gdyby ludzie dowiedzieli sie co im robimy zlinczowali by nas na ulicy"Ta technologia moga powodowac,wylewy,krwotoki zawały,kilkugodzinna permamentna erekcję,bole wszystkich czesci ciała,swedzenie wszystckich czesci ciała,drętwienie kończyn,gazy,wymioty,halucynacje,zaburzenia widzenia(blurred vusion)wysyałc głosy,mysłi,szczytywac(zgadywac??)mysli ze zmapowanego mozgu,wysyłąc zapachy,odtwarzac odgłsy nagrane z otoczenia,odczytywać emocje itd. itp.To jest już Apokalipsa Św.Jana,czasy wielkiego ucicsku,ci ludzie na dole jeszcze nie wiedza co ich czeka.Podłączenie mozgów szystkich ludzi do superkomputerów oraz "nadzór społeczny" emocji oraz myśli za pomoca mikrofal,dyktatura jakiej jeszcze świat nie widział.Bliskowschodni semicki obłęd włądzy oraz kontroli totalnej.Teraz szykuja wielką wojnę,zgina miliony ludzi,tysiace przeciwników dyktatury przy okazji także.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasy ucisku i niszczenia ludzi prawych i uczciwych o świtlistej jasnej aurze oraz wspieranie wszelkich zwyrodniałych bydlaków.Jeszcze Haarp i kontrola emocji oraz pogody,blokada promieni słoneczynych oraz opryski aluminiowe.Metaliczny zapach w powietrzu i anomalie pogodowe

  OdpowiedzUsuń
 5. Bibula.com
  Jeszcze w 1999 r. w całej Polsce było jedynie czterech egzorcystów. Dziś ich liczba sięga dziewięćdziesięciu. W największych diecezjach funkcję te pełni 3-4 duchownych. Zgodnie przyznają, że to i tak zbyt skromne siły jak na rzeczywiste potrzeby. Najbardziej znani lub doświadczeni egzorcyści – jak ks. Jan Szymborski z diecezji warszawskiej, ks. Edmund Szaniawski z sanktuarium w Licheniu czy ks. Andrzej Trojanowski z diecezji szczecińsko-kamieńskiej – przyjmują nieraz nawet po 15-20 osób w tygodniu."

  W 1999r.zaczeto masowo sprzedawać w przystepnych cenach ludziom tel.kom. w tamtym czasie mało kto miał jeszcze komórke,wciaz była to rzecz w miarę ekskluzywna,w 2003r.zacząłem odczuwac pierwsze objawy,arytmia serca,skoki cisnienia,niepokój,czyraki na skórze byłem wtedy jeszcze młodzy wiec polazłem prywatnie do kardiologoa który stwierdził ze wszystko własciwie jest w porządku,magnez przepisał,objawy nasiliły się w 2004r.Problemy ze wzrokiem,uczucie jakby sciskania głowy,problemy ze snem,ataki paniki,własiciwie skoki cisnienia do około 170,grozby karalne przez telefon,jacyś faceci zaczeli mi robić zdjecia na ulicach.Zaczałem brac leki które tłumiły objawy,ale tylko tłumiły,w 2009r.ostatecznie odstawiłem wszystkie leki.Od tego czasu zaczeły sie pojawiać dziwne zbiegi okolicznosci,stalking uliczny,mobbing w pracy,dziwne problemy z komputerem i urzadzeniami domowymi ale wszystko to jeszcze w małym natęzeniu,horror zaczał się od 2013r.Masowy mobbing oraz stalking uliczny,dewastacja narzedzi pracy,niszczenie domofonu oraz drzwi wejsciowych na klatkę,zamkniecie ojca w wyniku spisku w zakładzie psychiatrycznym,podejrzane zgony bliskich osób,super synchronizacje,problemy ze skóra,jakby poparzenia jakieś,skora zaczeła schodzić płatami z ramion,problemy z zoładkiem oraz zdrowiem wtedy juz wiedizałem ze to jakas kara za aktywność,własiciwe nieduza,moze kilkadziesiat wpisów w ciegu kilku lat od 2003r.w internecie,wpisów o tresci antyrzadowej itp.a takze konflikt z lokalnym układem władzy mojeg ojca.Odkryłem ze własciwie wszystkie objawy jakie mam są identyczne z objawami pozostałych targetów na całym świecie!!Samochody zajezdzajace droge,ludzie zastawiajacy przejscia,smiejacy sie ze mnie albo patrzacy sie wzrokiem ktory zabija,wyzywajacy mnie od najgorszych,plujacy na mój widok,wielu z nich uzywało słów kluczy wgrywanych mi wczesniej do głowy podczas fazy REM snu.a takze przez przekazy podprogowe.Niektorzy znajomi przestali ze mna gadac,odbierac telefonów,zaczeli unikac mnie,uciekac przede mna na ulicy,sasiedzi zaczeli masowy stalking,stuki,trzaski,wiercenia,krzyki,synchroznizacje tzw.nekanie hałasem.Tez zaczeli krzywo na mnie patrzec i smiac się nagle pokupywali sobie drogie samochody choc wczesniej jacys super bogaci nie byli.  OdpowiedzUsuń
 6. Cd..

  Jacys podejrzani kolesie z wiezniennymi dziarami zaczeli podchodzić do mnie na ulicy,w sklepach proponując narkotyki oraz alkohol,zaczeli witac sie ze mna w tramwaju wszystko w miejsach kamerowanych(tzw.thugofying)czyli skojarzenie z bandytami itd.Chodzi o usprawiedliwienie dla tzw.porządnych ludzi w nekaniu targeta.Zaczeli stosowac na mnie aplikacje do kontroli umysłu(mind control)instalowane na smartphonach.Niektorzy z nich sa podejrzewam zaimplantowani.Czasem gdy widze jakiegos stalkera,stalkerke w autobusie i zaczynam jakoś strasznie negatywnie o nim myslec widze niepokój na jego twarzy i w mimice,czasem robia sie czerwoni,pot zaczyna im lecieć z czołą,podejrzewam ze są szkolenie w falowym odczytywaniu,zgadywaniu mysli targetów,czasem maja w uszach dziwne słuchawki bezprzewodowe.Znecaja sie tymi falami takze nad moimi rodzicami ktorzy juz ledwo zipią,niektorzy maja zdolnosci parapsychologiczne itp.Potrafia odczytywac mysli/emocje.Gdy dałem mieszkanie na sprzedaż jako kupcy zgłosili się policjant oraz były wojskowy,oczywiscie cena była dla nich za wysoka!!Wszystko w imie rządów bestii/demonicznych semickich egregorów ładowanych niczym bateria złem i niskimi emocjami(strachem,nienawiscią)Dlatego cały system jest oparty na zarzadzaniu nienawiscia/strachem.Od przedszkola aż po grób-katolicki obłęd i strach-przed bogiem,sasiadmi,innymi itd.Ci na górze tej mafijnej piramidy wiedza ze ich symbolem jest orobouros głupki na dole czesto nie maja pojeciea w jakie maliny zostali wpuszczeni,tak jest bydlaki,meczycie ludzi o wysokiej aurze w imie władzy i strachu

  Na pozegnanie troche muzyki dla targetów

  https://www.youtube.com/watch?v=pUDL0zwa1fQ

  https://www.youtube.com/watch?v=1gvtzbPbx_o

  OdpowiedzUsuń
 7. W moim przypadku gdy rozmawiałam z siostrą o żydach to po wyjściu z jej domu dostałam w lewy migdał i przez trzy doby wyłam z bólu w końcu pojechałam na SOR i powiedziałam mu skąd wziął się ten ból
  lekarz stwierdził że migdału nie widać przez opuchliznę stwierdził stan zapalny, wydał mi receptę na antybiotyk który łykałam, całemu zdarzeniu towarzyszyło mi gadanie do mózgu bioenergoterapeutki którą znam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierze w to, miałem identycznie tyle ze zamiast obrażenia fizycznego miałem panikę włączaną, lęk, a zanim wyszedłem od kogoś tam w pewnym momencie grające radio FM zaczęło szumieć, później mnie dopadły różne myśli dziwne, że ktoś tu jeszcze jest, paranoja, początek lęku, zaczęło się szybsze bicie serca, bolało mnie w miejscu serca od tych skurczy i rozkurczy, inne stany świadomości, widziałem dziwne nerwowe zachowanie osób u których byłem, ten ktoś wpłynął na mnie bym opuscił to miejsce i już wracał.

   Usuń
 8. Tzw.polskojęzyczne śłuzby oraz władze sa tylko podwykonawcami planów globalnej elity,ta elita(banksterzy,oligarchowie,dziennikarze,politycy,słuzby,policja)zeby uchronić sie przed holokaustemn ze strony rozwscieczonych ludzi jak to stary bush kiedyś powiedział stworzyła program totalnej kontroli/nadzoru społecznego za pomoća mikrofal,radarów oraz urzadzen typu haarp,mimo że to tez oddziałowuje na nch oraz ich rodziny strach przed zemstą wsciekłych tłumów na tej jezuicko/syjonistycznej mafii jest wiekszy,sa w stanie widze poswieci wszystko tylko zeby uniknąc kary.Kilkadzeisiat mln. mnozacych sie jak kroliki murzynów i arabów w Europie,parcie do wojny z Rosją,masowe sambójstawa i dziwne smierci (whistlblowerów) itd.zatrucie oraz zniszczenie środowiska,nic sie dla nich nie liczy.Doprowadzili społeczńestwa europey do stanu totalnej degeneracji w Polsce powszechny alkohlizm oraz narkomania wśród młodziezy,na kazdym kroku sklepy z dopalaczami i całodobowe alkoholowe,rozne lewe salony hazardu,młode dziewczyny chodza ubrane po ulicach jak prstytutki latem,emeryci grzebia po smietnikach,wszedzie słychać hip-hop,prymitywna murzynska muzyke bez molodii dla motłochu.Ostatni wyciek z Mon-u macierewicza sugerujący powiazania tzw.słuzb z Prism wyjasnia wszystko.Prawdopodobnie za niedługo zostanę zamrdowany lub aresztowany pod jakimś fałszywym zarzutem,taki los podejrzewam czeka wielu ludzi w tym kraju w najblizszych latach,ludzi ktorzy odwazyli sie krytykowac narodek wybrany,sw.kosciół powszechny oraz post-ubecką mafie a także NWO,bede nas likwidowac jako "Ruskich agentów" tak jak kiedyś ich przodkowie duchowi a czasem bilogiczni mordowali "Agentów imperializmu" po wojnie.Dziękuje za uwagę

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie w iem czy jest mozliwosc jeszcze ratunku dla Polski i Polaków,w spisku uczestniczą wszystkie instytucje państwowe Policja,Sądy,Prokuratrura,IPN oraz lekarze itd.Fałszują informacje przeciwko targetom,niszczą ich.Co ciekawe większośc ludzi pracujących w tych instytucjach wie co sie dzieje,niektózy to nawet prawi,porzadni ludzie ale..boją się,tej w sumie nielicznej mafii degeneratów ktra opanowała szczyt władzy.Kilka wpisów w internecie i juz nie działa mi tel.domofon.mam zawroty głowy oraz swędzenia,skoki cisnienia w okolicach mojego bloku znów leza martwe gołebie z wyprutymi flakami!!(mam zdjęcia)Jak tu sie k..a nie bac.to fakt,nie wiem czy kiedyś sytuacja na tej planecie była tak powazna jak teraz,boje sie k..a drzwi otwierac i z domu wychodzić,w piatek jakies żule chciały mnie na..lac ale chwyciłem za gaz,dali spokój.Wszyscy jacyś kurwa albo nawciagani,dziwnie nakręceni jakby pod mind control.Nwo,lotnisko w denver,wymieszanie rasowe motłochu ktory bedzie sterowany zdalnie,jak robociki przez elicarzy-koryciarzy.Motłoch nawet nie przeczuwa zahipnotyzowany co mu eliciarze przez samego daibła z kija wypuszczeni(brzezisnki,soros,rockefeller)szykują.Horror

  OdpowiedzUsuń
 10. Coz,ich szeregi sie kruszą,walczcie z k...mi w Astralu,apeluję zwłąszcza do osb o jasnej oraz niebieskiej aurze.Kurdupel i jego mocodawcy podejrzewam wprowadzą za niedługo stan wyjątkowy w Polsce,negroidy z Usarmy na podstawie 1066(execute order) bede mordowac Polaków a pozniej to juz tylko TTIP,Nwo,Mittleuropa i witajcie w Polin.

  OdpowiedzUsuń
 11. O ku...a

  http://www.prismbrainmapping.com/who_uses_prism.aspx?grid=15

  Prism-brainmaping


  https://www.theguardian.com/commentisfree/2013/oct/16/poles-prism-poland-surveillance-threat


  Politykieray tak posrane w telewizorniach ze az sie trzesa ze strachu,podobnie jak dziennikarzyny,oj bedzie sie działo,dobrze ze sie nie za..łem a wielokrotnie chciałem,widok przerazonych stalkerów,plitykierów,posranych i przerazonych ze taka wielka tajemnica sie rypła jest wart wielu lat zycia w biedzie i ponizeniu,prawdopodbnie jakieś baaaaardzo powazne dokumenty ktos musiał wyhakowac z mon-u w zyciu nie widziałem ta k przerazonych teleścierw jak ostatnio,gdzie te pewne siebie cyniczne usmieszki sk...yny??

  OdpowiedzUsuń
 12. K...a tą technologia dysponowała nawet zwykła zulnia osiedlowa i zwykłe psy co za burdel :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakbym chciał sie pozbyć małipszonów to porozdawał bym gorylom i szympnsom w zoo karabiny maszynowy i granatniki,wiadomo co by sie działo.Tak samo technologia która została udostepniona jeszcze prymitywnym istotom ludzkim doprawadziła do tego co sie dzieje dzisiaj,totalny obłęd.Trzeba niestety tej technologii natychmiast zabronic a takze polikwidować telfonie komórkową oraz wi-fi.Inaczej planeta bedzie skonczona razem ze wszystkim co na niej żyje.

  OdpowiedzUsuń
 14. K..a brak wyobrazni tych cweli przeraza,nie dziwota ze to baby zajeły sie wdrazaniem tego projektu i promowaniem go w Polsce,niestety drogie panie ale wyobraznia u was zawsze kulała.K...a przeciez teraz po totlnym zmapowaniu mozgów wszystkich ludzi za pomoca wirusa bedzie mozna wywoałc wojne światową!!To sie lada chwila wymknie spod kontroli,jedyną opcją jest likwidacja tel.kom. oraz wi-fi,ban na wszelkie bronie psychotroniczne,zaprzestanie oprsyków chemtrail(aluminium,chemia)Czuje sie jak jakiś jebany Neo w prawdziwym matrixie około 95% ludzi wokół mnie jest sterowanych.Jezuicko-syjonistyczna mafia masońska ze strachu przed wybiciem matrix sobie stworzyła,elektroniczny oboz koncentracyjny dla mniej wartosciowych ludzi z nimi w roli bogów.Następny protest stopzeta powinnien dotyczyć zakazu używania tel.kom. a zwłaszcza firmy Orange,co tam sie dziej to pojecie ludzkie przechodzi,baba ktora zajmowała się wdrazaniem w Polsce "Prism-Brainmapping" przez wiele lat pracowała własnie w Telekomunie/Orangutanie tak ma napisane w profilu.Tez tam pracowałem przez jakis czas ale jako śmiec odbierajcy połaczenia na słuchawkach,k...a co ja tam przezyłem ilu ludzi sie właczyło zeby mnie ujebac,materiał na film normalnie,pełno rodzinek policyjno-prokuratorsko post-ubecko wsiowych tam robi,normalnie "scum of this earth"dopiero latem 2015r.odkryłem ze znęcają sie nade mna psychotronicznie/astralnie,wczesniej działa mechanizm wyparcie nie chciałem wierzyć ze cos takiego sie dzieje.Uciekłame z tego kołchozu i zaczeł szperac po necie co oni mi zrobili.Niestety ludzi ktorzy to wdrazali w Polsce trzeba spalić zywcem,mozna w mikrofalówkach,tych nizej postawionych pozamykać w obozach pracy,moze byc nawet na sybirze.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 16. I wy stalkerzy z przeciwka od cern-u,skonczcie juz ciagle napierdalac tymi drzwiami jak sobie robie herbate albo cos do zarcia,naprawde mnie to juz wkurwia,ostatnio to oblesne tłuste prokurtatorsko-sedziowskie gowno przyłaziło w waszym zastepstwie i tez napierdalało,powiedzcie mu bo jeszcze młody ze jak dalej tak bedzie napierdalał to na sybirze zrzuci w ciagu kilku lat ze 40kg.

  OdpowiedzUsuń
 17. Wprawdzie jezus nie był bogiem a jego historia została wykorzystana przez kosciół ale apokalipsa musi sie wypełnić,teraz mamy czasy ucisku bestii nad ludzkością,zaczeło sie w 2013r.Wielki ucisk za pomoca demonów oraz technologii.Najwieksza kara poniosą ci ktorzy słuzyli sytemowi bestii jak najwierniej.Ci ktorzy znecali sie nad niewinnymi ludzmi.Juz kilka takich czasów ostatetecznych było na tej planecie,takich Ragnaroków,ten wcale nie jest pierwszy,ludzie ktorzy niszczyli innych teraz beda przezywali najwieksze katusze zgodnie z prawem rezonansu.Zamiast Kierowac sie w zyciu roztropnosci,empatią,wyrozumiałości i logika serca stali się anty-ludzmi nienawidzacymi boga.

  OdpowiedzUsuń
 18. 23'Cursed is he who lies with his mother-in-law.' And all the people shall say, 'Amen.' 24Cursed is he who strikes his neighbor in secret.' And all the people shall say, 'Amen.' 25'Cursed is he who accepts a bribe to strike down an innocent person.' And all the people shall say, 'Amen.'…

  New American Standard Bible

  Zeby uniknąc rozliczen za zbrodnie i oszustwa-zaczeli popełniac jeszcze wieksza zbrodnie

  OdpowiedzUsuń
 19. Prze[raszam ale zabierzcie tez ta wriatka spode mnie,zwariowała

  OdpowiedzUsuń