sobota, 14 czerwca 2014

Gang Stalking nagrany dyktafonem, skryte nękanie, sterują Twoją podświadomością....

Zawarty w tym wpisie transkrypt jest dowodem na to że głosy w głowie to nie halucynacje, co więcej że potrafią współpracować w grupie, lokalnie wiele osób, bezkarnie ingerować w myśli, że na prawdę wypowiadają słowa które ofiara słyszy, infradźwiękami głosy podprogowe i słyszalne, ale także ultradźwiękami wkładać do głowy myśli. Ci psychopaci żyją wśród Ciebie, w najbliższym otoczeniu, a nawet pod tym samym dachem.. cecha charakterystyczna - zakłamanie, oni nie przyznają się do tego co robią, może czasami, przez przypadek, po alkoholu, ich bezwzględność wynikać może z tego że zrzekli się odpowiedzialności za to co robią bo przecież wykonują cudze rozkazy, a póki wykonują są chronieni. Oni ewidentnie świadomie odtwarzają na głos zwroty, słychać na nagraniu jak mówią do siebie żeby był "ciszej bo on to nagrywa" czym się epicko zdradzili, czy potrzeba czegoś więcej? dla mnie to mocny dowód i potwierdzenie że głosy w głowie to nie schizofrenia paranoidalna. Oni świadomie wykonują polecenia, współpracują w niszczeniu jednostki, totalnym niszczeniu, tylko zobaczcie poniżej jakie informacje wkładają do mojej podświadomości, jakie myśli mi usiłują wywoływać, a przecież nagranie ma zaledwie kilka minut, mój koszmar trwa od stycznia 2013 r. i strach pomyśleć ile zwrotów zdołali przygotować, nawet z poniższych nagrań nie zinterpretowałem w nawiasach wszystkich możliwych wariantów które znam, rzecz jasna są też takie których nie znam, bo wciąż tworzą mapę mojego mózgu, wraz z kolejnymi zwrotami aby nimi uruchamiać myśli przesyłane przez maszynę do mojej głowy, różne reakcje psychiczne, wywołujące traumę, gonitwę poniżających mnie myśli. Nie wiem czy pamiętacie, myśli mogą być zawieszane w umyśle jakby wyświetlali obrazek w głowie... To może boleć psychicznie, niewyobrażalnie, znam to doskonale.

Jeśli jesteś nękany głosami w głowie bądź pewien swego, że za głosy w głowie i toksyczne myśli odpowiadają osoby które nie chcą się przyznać że biorą w tym aktywny udział, użyczyli swojego głosu i nie daj sobie wmówić że to z Tobą coś jest nie tak, śmiej się po cichu z gróźb diagnozą przez tych zwyrodnialców z których część to nasza najbliższa rodzina, a zobaczysz więcej niż chcą byś widział. Oni włamują się do umysłu rodziny i przejmują kontrolę nad tym co chcą z wami zrobić, co wam powiedzą, czym zagrożą... ofiarami jest trudniej sterować dlatego poświęcają im więcej uwagi, terroryzują żeby złamać, ale to nie oznacza że pozostałymi nie da się sterować... pamiętajcie o tym. 

Czasem są to głosy zmodulowane, barwa głosu bardzo szybko kopiowana z tego czego aktualnie słuchasz, ale jeśli rozpoznajesz kogoś, słyszysz za oknem że fizycznie ktoś tam jest i mówi, on się do tego nigdy nie przyzna, a gdy tylko odwrócisz wzrok, tchórze kontynuują wypowiadanie zwrotów które słyszą w swoich głowach jak gotowe scenariusze... 

Zamieszczam kolejne dwa nagrania, które nagrałem w ciągu pół godziny od pierwszego. (Bardzo mi przeszkadzają w zamieszczeniu tego dowodu, torturują silnym pieczeniem i ukłuciami przy odbycie, oraz przypiekają prącie bardzo mnie to boli, dosłownie spalają mięśnie. Słyszę psychopatów z kierunku wschodniego, jakby mieszkańców drugiej strony domu... Zaczęło się jak to zwykle bywa - nagle, nieoczekiwanie.)
-B- "ostatnio mało macie (szum)" (B jest to środkowa postać na zdjęciu z poprzedniego wpisu, kolejność od lewej)

-udawaj że nie bo"
6
-"spocił się"
7
-"on to nagriwa (nagrywa)" (mam "ból dziąsła", rażą prądem nerw gdy odsłuchuję nagranie)
8
-"małą laskę chy.." (miałem taki natłok sugestii konkretnego rodzaju, że te słowa zinterpretowałem jako pedofilski podtekst)
9      (Nim skończy jeden mówić, zaczyna kolejny)
-"małych szparów mam za długi i nie chce"
10
-(kolejny raz mówią dwie osoby w tym samym czasie, ten sam zwrot) -"tylko szkoda",
-(druga osoba "B" mówi) -"tylko szkoda pieniążki
11
-"chcesz chodzić czy nie"
 12
-"ostatnia"
13
-"nie bój się a później w internecie ściągniemy"
15
-"bliżej"
16
-"ja bym tak st(racił?) ening polak"
18
-"co za lumpy"
21
-"jak (zakręcił rozrusznikiem w traktorze)"
-"nie wytrzymał i mówił" 
24
-"chyba nie wie"
25
-"tak dalej nie może, wyłącz to"
27
-"powiedział, chyba nie"
28
-"zastanów się"
29
-"weź go"
31
-"to wiedział"
32
-"jeszcze coś mówiłem i teraz"
34
-"o Boże" (jakby z czegoś odtwarzane, zmodulowany głos się nagrał, z resztą kilka razy)
35 (mówią trzy kolejne wersy niemal w tym samym czasie)
-"ja pier do"
-"ja spierdalam"
-"się spocisz"
-B-"Ty, jak.."
-(inna osoba od razu dodaje) "się napocę, nie mam dziewczyny" (Wtedy pewnie miałem włączone oddziaływanie które wywołało intensywne pocenie się, czasami jest to podgrzewanie powierzchni skóry abym nie mógł wychłodzić organizmu, jest to natychmiastowe i zazwyczaj bardzo intensywne. Dosłownie tak się dzieje w tym momencie gdy zacząłem o tym pisać. Bywało czasem tak że tylko z jednej strony ciało się pociło.)
38
-"i tak mi przyłożył" (wyobrażam sobie jakbym komuś z Nich lutował w ryj)
40
-"nie widział (wiedział?) go"
-(jakas dziewczyna) "cukier, mówiłam żeby skonczył już wie" 41
-B-"cały czas ej mniej?"
43
-"nawet będzie próbował"
44
-"widac dalej nie r-umie" (skrót od 'rozumie')
46
-"tu kurwa"
-"popier wiesz"
47
-"u góry nie patrzałem" (skomantował mój wzrok, jakby będąc na dworze widział co robię w pokoju, gdzie spojrzałem, co widziałem lub czego nie zobaczyłem, widzą jakby moimi oczami bo tak to wszystko komentują, są ostrożni bo wiedzą że nagrywam)
-"słyszałęś go"
50
-"w pokoju" (kogoś informuje że jestem w pokoju)
51
-"nagrywa" (mieszkam na wsi, wszyscy się znają, przewijają się tu znajomi w miejsce spotkań pod dom jednego z nich. Gdy pojawiają kolejne osoby są informowani przez pozostałych o tym że nagrywam. Wyglada na to ze dysponuja w tamtym momencie uprawnieniami/obowiązkiem tzw"pilnowania" mnie i jest to jakby chmura do której wszyscy są podłączani, tzw zbiorowa świadomośc Hive Mind Groups, o czym pisze Dr Robert Duncan w swoich książkach)
52
"mhmm" (zdziwiony)
54
-(chrząkniecie)
55
-"znamy się?" (sprawdzał czy poznaje, podświadomie odpowiadam, chociaż praktycznie ich nie słyszałem gdy się nagrywało, chyba odeszli gdzieś dalej, tylko czasem jak się głośniej odezwali, lub zmienili częstotliwość fali)
58
-"bliżej" (ktoś z innego miejsca, prawdopodobnie sługusy mieszkający z drugiej strony mojego domu posterowali mną że się przysunąłem na krześle bliżej biurka, a to co się nagrało jest tego skomentowaniem żebym o tym pomyślał bo gdy się przysuwam i inne gesty wykonuja często z wyłączoną świadomością, jest to kontrolowane wybudzanie że pozwalają mi wiedzieć że oni to sprowokowali)
59
-"Aha, taki długi termin masz"
1:02
-"zrozumiałem"
1:03
-"ale psychiczny, szoruj stąd"
1:04
-"to nawet wie"
1:05
-"pomału"
1:06
-"wie"
1:07
-"źle oddycha" (ta komenda jest bardzo uciążliwa, sprawia że się duszę, mam duszności, czuję jak coś paraliżuje mięsień przeponę, ból w mostku gdo robię głęboki wdech coś mnie tam uwiera, nie mogę tego kontrolować, to jak z zapachami w głowie włączają je komendą i je czuję tak długo aż je odwołają)
1:08
-"ślepy wiedział" (to psychopata który mieszka z drugiej strony domu SAM to powiedział o sobie, wg mnie to jest urodzony psychopata, wyjątkowo popierdolony, terroryzuje mnie z zadowoleniem, głównie zboczeniami, chorymi myślami wploątując w to moją mamę czy inne bliskie osoby z rodziny)
-"wszyscy Cię sterują"
-"a oni nie mają,  pizde" (Ci z drugiej strony domu są biedniejsza rodzina, często używają tego żeby mnie prowokować)
1:10
-"później trochę"
1:12
-"a jazzu (dżezu) nie miał to odróżni"
1:14
-"trochę"
-(churem kilka osób) "uuumieee"
1:16
-"nie wiedział, (...)" (dalej nie zrozumiała komenda)
1:17
-(ktoś krzyczy) "za!"
1:18
-"ma?!"
-"steś debil"
1:19
-"za gra" (głośne, jakby kogoś wołali do sterowania mną, tymbardziej że później są dłuższe pauzy w nagraniu, a po chwili słysze inny głos osoby która nie mieszka w tej miejscowości)
-"ur" 
1:21
-"kurry" (chyba komuś się przypomniała przyprawa curry, którą lubię, lub nawiązanie do przekleństwa)
1:22
-"ja nie jem bułę"
1:24
-"umył się"
1:28
-"trochę zastanów się"
1:32
-"wykompany nie jesteś"
-"chyba (...)" (niewyraźne)
1:39
-"ajron" (iron?)
1:47
-JA-"mówią bardzo cicho, szeptem"
1:52
-B-"On nie umie"
-A- "ta, nawet mniej"
1:55
-B-"nawet nie"
-nie uwierzyłam (mówi facet) i to powie (odtwarzają to moimi myślami które słyszą moim głosem w swoich słuchawkach)
-A-(śmiech)
1:57
-"wiedział"
1:58
-"po-wie-dział" (sylabuje)
2:01
-"wyłącz to" (zmodulowany głos)
2:08
-"nawet dużo 'sp' (spermy?, tak czesto sugerują), trzyma (komenda która ma tą prowokującą myśl zawiesić gdy ją odtworzą, pojawi się w mojej głowie)
2:09
-"wstrzymasz"
-"wolałbyś"
2:10
-B-"a jak!"
-"tudzież"
2:12
-B-"wstrzyma"
-"ale mnie ręka łupie, mów, z masłem teraz"
-B-"a jak!"
2:15
-"teraz nagibasz Paulina (nie ma w tej miejscowości nikogo o tym imieniu z tego co wiem), zamknij ryj"
2:17
-"kto tak brzydko mówi"
2:18
-"wstrzyma ale nie chciał"

-------------------------------------------------------
14
-"zważył" (pewnie podniosłem myszkę komputerową, często używają komendy która sprawia że podnoszę trochę nad podkładkę, komentują to jako "zważy myszkę" itp)
-"Fidel" (nawiązanie do punktu orientacyjnego na mapie, w grze Counter Strike 1.6 którą często gram, ale wtedy z całą pewnością nie grałem, co najwyżej w tysiąca na kurnik.pl)
15
-"ale odejdź"
17
-"nie, (...)" (inny głos, coś niewyraźnie dwa wyrazy)
-B-"Ale dam nawet, wie Ci Adam mówi" (pamiętam że grałem wtedy w karty na kurnik, pewnie miałem damy w talii, przypomniałem sobie że zmuszali mnie do myślenia o jakimś Adamie którego słychać na nagraniu)
-A-"Na"
20
-(w tle) "wiedział, nawet wymyślił"
21
-B- "umie nawet Tadzik"
-A- "to sra buka ojeba"
-"Strach, może bodziec, czy nie wie"
26 (trzy osoby gadają niemal w tym samym czasie, nim skonczy mówić jeden z nich)
-"nawet wiedział"
-"słyszysz mnie"
27
-"co mówi"
-"zmiany on taki"
-X-"chrupek"
28
-"nawet ustrzegł"
-X-"dał radę, dał ("du pę" bardzo cicho)"
30
-"kiedy to jest"
31
-"chyba tak"
-"jak debil"
32
-"wiedział ale nie mówił (niewyraźny ost. wyraz, chyba "wie")
33
-B-"u nas tak samo dajemy (wypowiedziane inaczej, zjedzone literki, brzmi jak "daremny")
35
-"pomyślał jebaj się"
-"spierdalaj"
36
-X-"chrupek wie"
-"jestem pewien"
-X- "wiadomo"
39
-"przypomnisz"
-"wkur"
42
-"nawet pedał"
44
-JA- "muzykę mi włączają w głowie" (od kilkunast sekund pamiętam)
45
-"wstrzyma" (ta komenda zatrzymuje moją mowę, jakby wypowiedziana z chwilą gdy powiedziałem ost wyraz tzn "(...) głowę"
46
-"uspokój sie trochę"
-"brudasie i nie umył"
47
-"chcesz gadać" (komenda wymuszająca mówienie lub gdy coś gadam tak to komentują gdy już zawieszą mój monolog)
48
-"sprzedałeś się szmato"
50
-(kaszel, zakasłał ktoś raz, jest to jeden z sygnałów, które sobie przekazują kontrolerzy, gdy np rozmawiam z kimś obcym przez tel i zaczyna kaszleć wiele razy jakby coś go dusiło w trakcie gdy zaczyna gadać, tzn dosięgają go te same inteligentne sygnały sterujące mikrorobotamy a co za tym idzie mikrorobotami)
51
-"pomyślał o tym"
-(z oddali) "trochę tak"
52
-"skąd wiedział że awp* gramy" (jest to broń* w grze którą grywam, ale w tamtym czasie jak już wspomniałem nie grałem, co najwyżej w tysiąca. Po co ktoś na dworze miałby po raz kolejny mówić o broni w grze?"
53
-"i spierdalaj"
54
-(jakaś dziewczyna) "on udaje"
-"teraz"
57
-"przytłaczam że"
-"ale to je"
59
-"mówił"
1:02 (tutaj ktoś z innego kierunku musiał mną sterować bo nie słychać konkretnych wyrazów lecz same jakby przytakiwanie, dublowanie, nagrywają do podświadomości jak mam zareagować po chwilowym wybudzeniu z hipnozy, na komendę)
-"szczególnie to"
-"dobrze wiedział" 
1:03
-"jestem pedałem"
-"skąd wiedział" (zauważ na kolejność, ja to zawsze powtarzam, pierwszy wyraz drugiej linijki jest nieważny, bo z tego zdania najważniejsza jest komenda "wiedział", nawiązująca do przedostatniej i uruchamiająca wiązkę fali stymulującej wrażenie myślenia)
1:05
-"trochę myślał" (skomentowanie tego,że pewnie o tym co przed chwilą było mówione pomyślałem i zacząłem się wybudzać, to tą komendą ponownie sprowadzili mnie do myśli którą usłyszałem podświadomie jako silna sugestia, robią to gdy nic konkretnego nie sugerują, wykorzystują jedną sugestię do maksimum, wiele razy wracają)
1:09
-"jesteś pedałem"
-"trochę wiedział" (z wyrazem "trochę" słychać dźwięk jakby ktoś motor odpalał, zakręcił tłokiem, w nagraniu wiele razy ten dźwięk słychać gdy jednocześnie ktoś zaczyna mówić jakiś wyraz)
1:14
-"a nawet" (prowokacja, ktoś musiał dodać z innego miejsca np komendę "dokonczy")
-"skąd wie"
1:16
-"debil" (tą komendę bardzo często mówią, przeważnie gdy się wybudzę z transu, żeby sprawić że na kolejna sugestię które bardzo szybko mówią, pomyślę coś nierozważnie)
1:18
-"szczery"
-"jakby się światło zapaliło"
-"wstrzyma"
1:20
-"wkurw, -on to powinien wiedzieć, -wiesz, -spierdalaj" (widać jak wiele sugestii zaśmieciło, uśpiło mnie, moją świadomość)
1:23
-"trochę lezbij kwiatka chcesz" (wyobraź sobie jak takie zdanie działa na podświadomość gdy w zasadzie nic nie słychać gdy to mówi lub bardzo niewyraźnie, nie chcę przecież zwracac uwagę na to co mówią i staram się nie słyszeć, a tu znowu sexizm)
1:24
-B-"Szybciej" 
-(w tym samym czasie) ciekawe skąd wiedział)
-B-"ale ale ping, ale granat, ale też awki -to ty nie widzisz ze sobą" (znów nawiązanie do gry Counter Strike, do zakłóceń internetu które włączają że gra staje się niegrywalna)
-"trzy szpary na krzyż" (zobacz jak sprytnie układają dialogi które sa od razu wymuszane jako myśli w mojej głowie. Najpierw nieistotne coś mówią, o grze, później jak mam zareagować {"to ty nie widzisz ze sobąz"} i o szparach (różnie to można rozumieć, ale mi programują zawsze z wyrazem "wkładał", ogólnie seksizm. Stymulują we mnie podniecenie gdy to tłumaczę.)
1:29
-"ja bym zlizał" (seksizm) -"trzy w jednym jedynym" (tak samo zaczyna się zdanie co wcześniejsze "trzy szpary na krzyż" chodzi im o wywołanie myśli o tym wcześniejszym. Wystarczy często że pierwszą sylabę powiedzą do podświadomości plus komenda np "dokoncz, było, powiedział, wiedział" gdy walcze dodadzą "nie wytrzymam" i te myśli przeskakują przez moje myśli jakby coś mi je odtwarzało, a tak naprawdę pulsują w tym czasie robotami na mojej głowie które jakby elektrycznie stymulują mózg)
-(niewyraźne)
1:32
-"tri py" (znów nawiązanie wg mnie jak to odsłuchiwałem że "ci py")
1:34
-"trochę się do mnie przypałował"
1:39
"włączona"
1:41
-"muzyka" (z dziwnym akcentem, włączają tymi komendami muzyke w głowie)
1:46
-"możem"
1:48
-"muzykę ścichła"
-"krok na w tył" 
1:52
-"bądź szczery" (jakby zmodulowanym głosem)
1:54
-"tak gadasz?"
-"skąd my wiemy"
-"słyszysz go"
-(długo wypowiadane razem z inna osobą z poprzedniego wersu) "nnn teraz"
1:57
-B-"tak zwany jest"
1:58
-"na główkę"

1:59
-"nou problem"
2:08
-"ciekawe na kogo czeka"
-"weź ciszej go" (ściszają mnie, moje słuchawki żebym ich nie słyszał, bo do tego czasu przynajmniej słyszałem że się odzywają. W tym momencie spisywania na kartkę zawiesili program którym edytowałem nagranie, a gdy przepisuję już na komputer włączają silny ból prawej łopatki, dolny bok od strony kręgosłupa odrętwiają i rażą prądem, radiacją ten mięsień.)
-"trochę mniej" (zauważ, że tą komendą sprawili że ściszyli "mnie", poważnie, oni głosem sterują program którym regulują wszystko, mikrorobty czy słuchawki, elektronikę w której pobliżu jestem też potrafią ściszać lub pogłaśniać)
2:10
"ok!"
"z-miałem" (skrót, od zapomniałem, żebym zapomniał o tym co sobie uświadomiłem)
2:12
-B-"aby Emka (karabin m4a1, znów do gry nawiązuje) na (niewyraźne), pedał" (zaakcentowane głośno)
2:14
-"nę cip myślałeś" (długo wypowiadane pierwsze dwie sylaby)
2:15
-"Ty! antyrasz" (granica raszu w grze)
2:17
-"myślałem"
2:18
-B-"Cyjan, aby był pewny się obrzygasz" (w tej komendzie przypomina czas kiedy chciałem się otruć cyjanowodorem, sprawili silne nudności i silne wymioty które stymulowali)
2:27
-"nic nie myślałem"
-"strzel mu teraz"
2:28
-"nie mam czasu"
2:29
-"myślę że chuja nie masz" (pierwszy wyraz nakazuje podświadomości myśleć o tym zdaniu, "przemyśl")
2:30
-"odezwał, siły nie mam" (podobnie brzmiące zdanie do poprzedniego)
2:32
-"energii nie ma"
2:33
-"siłownia"
2:35
-"tabletki bierzesz?"
-"tabletki Ni! (jakby głos morfingiem, mówi cały wyraz "Nigdy"), dzisiaj nie biorę stawiam"
2:37
-"to było dobre"
-"powiedział" (wymuszają komendą bym pomyślał o tym co powiedział. Komenda działa różnie w zależności czy mam świadomość na tym że ich słucham czy myślę wtedy o sobie i świadomością się bronię wyprzedzając ich ruch)
2:38
-"będę jebał"
2:40
-"bę teraz dyszy" (jak wspomniałem wcześniej, wystarszy pierwsza sylaba żeby powtórzyć myślami "zaposany" w podświadomości sekundy wcześniej zwrot. Komenda duszności jest bardzo męcząca, dusze się, ciężko się oddycha, dyszy jakbym coś mówił oddychając)
-"znowu"
2:41
-"strzep"
2:43
-"sciana"
2:44
-"strzep"
2:45
-B-"nawet myślał"
2:46
-(bardzo wyraźne) "tak już strzem palcem"
2:48
-"ciszej bo to nagrywa" (Brawo! tym zdradzili na nagraniu, że ich nagrywam dyktafonem, że o mnie im od początku chodzi. Uciszyli kogoś.)
-"aha"
-"no"
2:52
-"pewny jesteś"
2:53
-"chyba guzik wcis, nie myśle"
2:54
-"szczery" (ledwo słyszalne)
-"i naciśnie"
2:55
-"przecież wiedział"
2:56
-"nagrywam cię" (usiłują zgrywać głupa, że to oni między sobą siebie nagrywają, ale pierwsza myśl jest taka że kontynuują podawanie się za mnie, językiem perswazji w pierwszej osobie. W głębszym transie, śnie hipnotycznym, jest rozumiane jakbym to ja powiedział, lub jakbym to pomyślał, zależy co powiedziały osoby przysłuchujące się z innej lokalizacji... niemniej wszystkie myśli są sugerowane werbalnie lub dublowane że podają się za autorów mojej podświadomości. Własnie włączyli mi usypianie, nagle!, bardzo senny się zrobiłem, skomentowali to "zaraz zaśniesz")
2:57
-(dziewczyna)"świnia się odezwała"
3:00
-"Wioletka no! ogródek coś kurde nie wiem co rdzewiało" 
3:02
-"coraz mniej"
-"przecież wiesz"
3:05
-"słyszałeś to, pomyślał"
-"ściągnął" (ktoś podpowiada)
-"ściągnąłbyś"
-"ja słyszałem to" (znów w pierwszej osobie za mnie odpowiada, jak mam o tym pomyśleć, wymuszając myślenie, kombinowanie)
3:06
-"pomyślę"
-"ściągnąłbym (niemal literuje ktoś)"
3:08
-"słyszę coś tam"
(Dalej szum włączonej kosiarki)

15 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hejka, jak chcesz pogadać napisz do mnie maila (chyba będzie dla Ciebie widoczny, ale jak nie to napisz tu koment ja Ci napiszę maila) Też mam schizofrenię paranoidalną i wiem co nieco o stalkerach, pozdro, nagrywaj ich dalej! Ogółnie jak byś mógł polecić mi dobry dyktafon byłbym wdzięczny oraz jak masz andorida bądz iphone czy ipada itd to możesz odpalic aplikację sleep talk recorder nagrywa wszsytko co wykryje. Pozdrawiam i ufam Ci! Nie bój się tych frajerów! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, dotarłem do tego miejsce zupełnie przez przypadek...
  A zaczęło się od zainteresowania nowinkami technologicznymi, które są wykorzystywane przez wojsko. Jak widzisz droga dłuuga...
  Ale nie o to mi chodzi. Mam kilka spostrzeżeń, kilka pytań i być może kilka rad. Nie chcę na razie oceniać Twoich doświadczeń, ponieważ jak na razie nie wszystko jest dla mnie, tak zupełnie jasne i klarowne, być może dlatego, że głównie poznałem Twoją historię na jednym z forów, a tam nie wszystko i wszystkim do się opisać i przedstawić.
  jeżeli jednak chciałbyś nawiązać "kontakt" ze mną przez Twojego bloga to zapraszam.
  Pozdrawiam Manu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odezwij się na pocztę, lub skype "blokowany" Krzysiek Damian, zastrzegam że moga mi uniemozliwić włączenie komputera przez kilka dni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie to prześladowali "lepsi" fachowcy , czasem nawijali długie historie , opowieści , a czasem takie nieciekawe bagno ... Wydaje mik się , że ci ludzie sami są ofiarami i są tylko przekaźnikami , a te istoty , cholera sam nie wiem , morze to tylko gra podświadomości , albo to i to ... A morze to po prostu szatan bawi się nami i che byśmy padli przed nim na kolana . Dalej nie wiem o co chodzi w każdym razie , jakoś sobie z nimi poradziłem , już tak mi nie szkodzą , uciszyli się , choć nie do końca , ale mam na nich wyje...

  OdpowiedzUsuń
 6. niesądzę by byli ofiarami, jeśli sprawia im to wyraźnie radość.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam....
  Wiem kto zajmuje się tym wszystkim w inowrocławiu i okolicach miałem monitoring w mieszkaniu nagrałem takie osoby które mi załączyły głos.
  Podziele się informacjami i nagraniami bo cały ten proceder jest nielegalny. chciałbym tak zakończyć ten proceder żeby ci ludzie dostali nauczkę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. ludzie roboty wam do glowy powsadzali i sa w stanie manipulowac waszym glosem wewnetrznym i intecjami i duzo innych niemilych wprowadzajacych w otepienie sztuczek jezeli dalej na to pozwolimy przerodzi sie to w jakis spisek i beda nami manipulowali

  OdpowiedzUsuń
 9. mi pomaga na uciszenie tych glosow odmawianie rożanca .. pzdr

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Żyje jeszcze to forum ??i mnie te leszczyny dopadły umysłowe szympansy

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgłaszać to na policję pisać skargi do Strasburga bronić swojego ciała i prywatności nie pozwalać na to nie dajcie się manipulować bandzie niewolników która chce zniewolić także Nas to jest naruszenie prywatności. Jak Cię ktoś skrzywdzi i możesz to udowodnić fizycznie materialnie to sprawca zostanie ukarany natomiast wraz z rozwojem technologii i tym co przestępcy są w stanie zrobić potrzebujemy modyfikacji w systemie sprawiedliwości

  TO ONI MAJĄ SIE BAĆ NIE MY!

  OdpowiedzUsuń
 13. Na jaką Policję ?
  Niektórzy funkcjonariusze uczestniczą w tym wszystkim.

  http://pastebin.com/kebjjRuu

  OdpowiedzUsuń