niedziela, 6 kwietnia 2014

Zakłócanie internetu, zrywanie połączenia skype, SIGINT EM Radiacja

Poniżej zamieszczam wykresy gdy podczas rozmowy na Skype lub przeglądania internetu włączają radiację zakłóceń internetu, widać to wyraźnie, zaznaczyłem tymi samymi kolorami powtarzające się zakłócenia, identyczne! Często przeszkadzają mi nie tylko spowalniając komputer, zacinając przeglądarkę niezależnie od tego ile mam otwartych kart, zawsze mogą zacinać, zatrzymać/zawiesić, odświeżyć wszystkie karty gdy czytam, zawiesić działanie myszki i klawiatury, w taki sam sposób jak mój umysł, mowę, mysli zawieszają, blokują. To wszystko jest zależne od tych samych sygnałów EM, radiacji dekodujących lub raczej zdekodowanych sygnałów, SIGINT.

Wykresy są bardzo ciekawe, potwierdzają moje spostrzeżenia, że wszystkie sygnały zakłócające z reguły, są nagrywane na określony czas i odtwarzane wielokrotnie (żeby ułatwić zadanie psychopatom) za naciśnięciem guzika czy w jakikolwiek inny sposób oni to regulują. Prawdo podobnie wystarczy im do tego zwykły telefon zdekodowany w ten sam sposób jak każde inne uradzenie którym manipulują, ale w ich przypadku dekodują jako "pilot".

Pierwsze obrazki z zakłócania internetu podczas wyszukiwania przedlądarką, wyraźnie bardzo powoli otwierały się strony. Wiem że to nie jest normalne bo zwykle strony otwierają się bardzo szybko i widziałem jak często zrywali internet (radiowy) w ładną pogodę. 

 Zakłócenia sygnału wyświetlane regularnie na Skype podczas rozmowy, na ostatnim zdjęciu widać że miałem też zrywane połączenie, jak widać ścieżka zakłóceń radiacjami EM trwała nawet 3 minuty i była wielokrotnie odtwarzana. 
Podczas gry w Counter Strike ping bardzo wysoki oraz zrywane połączenie, wyrzucanie z serwera za ping.
Nie otwiera stron, bloga gdy chciałem dodać kolejne screeny, widać z jakąś prędkością działa internet podczas zakłócania ścieżką radiacji EM.
Kolejny wykres z przeglądania stron, gdy włączyli zakłócenia. 
Wykres przedstawia szybkość wysyłanych pakietów, oczywiście także wszystko się powtarza z zadziwiającą precyzją między kolejnymi odtworzeniami tych ścieżek radiacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz