piątek, 11 sierpnia 2017

Oparzenia, ukłucia podskórne w dłoniemikroskopijne tuneliki? mikro obrazenia ns

Witam, dziś chciałbym powiedzieć o nieprzyjemnych atakach w dłonie, które teraz i w ciągu ostatniej godziny są na mnie dokonywane. Uczucie kilkakrotnie silniejszego oparzenia pokrzywą ale pod skórą z mikroskopijnymi śladami. Na szczęście je widać i mogę to potwierdzić zdjęciami. 
Najbardziej atakują moją prawą rękę. Ukłucia sa bardzo silne, nie wiadomo do czego porównać, to nie przypomina wbijania szpilki tylko jakby drążenie, penetrowanie w mikro ranie, jakby poruszanie nano robota w mikroskopijnej ranie, czuć jakby drżenie tej maleńkiej cząsteczki i chyba z tego drgania to uczucie mrowienia,

Na dużym powiększeniu widać jak osocze lub krew rozchodzi się po mikro pęknięciach skóry. 

Mikroskopijne tunele wydrążone mikro robotami, mikro obrażenia skórne


W chwili gdy to pisze wyjątkowo zawzięcie atakują prawą dłoń... Kąsają-parzą w kilkanaście miejsc jednocześnie, obok siebie... 

Bywało już w przeszłości kilka razy że takim uczuciem kąsania i mrowienia atakowali tylko mój jeden palec w opuszek, palec którego najbardziej używałem podczas klikania w klawiaturę, oczywiście każde kliknięcie powodowało ten specyficzny dyskomfort. 

Na powierzchni skóry nie ma żadnej krostki, a widoczne obrażenia są tylko w dolnych warstwach skóry i są to także mikroskopijne rany. Te objawy są regulowane i na 100% powstają sztucznie...  w tej chwili ataki zostały bardzo zredukowane. 

Np. teraz czuję jak rezonans wprawia w drgania (mrowienie), czuje charakterystykę tego ataku we wszystkich punktach na dłoni jednocześnie, jest chaotyczny... ale może byc jednolity dla wszystkich punktów. Naprawde ciężko jest mi to scharakteryzować. Zaciskanie dłoni w pięść nasila kłucie, ale kiedy oni atakują to dłonią nic nie musze ruszać a też kuje, parzy, coś uwiera w mikroskopijne rany. 

W trakcie pisania atakowali mnie bardzo dużą sennością, nagle senność całkowicie wyłaczono, jak o tym pisze to znów senność mi włączają, ciężkie, zmęczone powieki których nie mam siły utrzymać uniesionych. Taka mogła być indukcja hipnotyczna (jak zwykle podprogowa, wewnątrzmózgowa) i elektronicznie wzmacnianie reakcji mózgu na posthipnotyczną sugestię poprzez stymulacje EBS (Electronic Brain Stimulation). 

Oczywiście manipulowano moimi myślami w mojej głowie, narzucano temat do przemyślenia, doprowadzali że dochodziłem do traumy, padały konkretne sugestie i polecenia hipnotyczne, a następnie demonstrowano mi feedback to, co zarejestrowano z mojej podświadomości a co bym pominął i wybrał dla mnie najlepszą podświadomą sugestię.. lecz to operatorzy elektronicznie algorytmami wybierają który podprogowy komentarz (w reakcje na sugestie) zostanie mi wybrany i wymuszają abym zaczął o niej myśleć... timing mają już skalibrowany tak jak im pasuje, aby wywoływac traume, zawsze doszukiwać się takich podświadomych myśli których nie chcę. To co robią jest chore. Zachowują się jak psychopaci.5 komentarzy:

 1. Warto było by też zapytać, kto usmażył Pani Agnieszce narządy wewnętrzne podczas pobytu w areszcie:
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/agnieszka-smierc-monitorowana/3t8y6y9
  Prawdopodobnie to te same służby, które mają dostęp do broni mikrofalowej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro to czytać. Znam wielu schizofeników, dziś, dzięki terapii i lekom, wrócili do społeczeństwa i skończyło się ich cierpienie. Gdy nie masz epizodów poproś kogoś bliskiego o pomoc. Ta choroba jest zaleczalna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety,podłaczyli nas do tych systemów tzw.sztucznej itnelgencji czyli po prostu algorytmów ktore bede przeprogramowywane dla korzysci tych ktorym mają służyć,nawet teraz algorytm zamienia mi literki złosliwie.Oprocz tego Remote motor control-https://www.youtube.com/watch?v=k-vnj6W4s7o

  Tak sie nami bawią,bawili.

  A takze sytem ktory w ostatnich latach zrobił prawdziwą furore czyli brain bullet-jest to najbardziej skrajny sytem podprogowej kontroli umysłu przez monitor na ktroym jest oparte wiekszosc algorytmów kontrolujacych dzisiaj ludzi poprzez strony internetowe,chodzi o wysyłanie takich wiadomosci oraz tworzenie takich synchronizacji ktore totalnie sparalizują odbiorce tego typu tresci,wyłacza jakikolwiek bunt,zanurza w obłedzie dystrakcji absurdalnych i chorych myśli.System jest oficjalnie do kupienia reklamowany jako narzedzie do...samodoskonalenia bo własciwie jesli jest zaprogramowany na podprogowe wysłanie swojemu uzytkownikowi informacji o tym ze jest supermenem to tak,zgadzam sie tak moze to tez działac ale mozna w kazdej chwili przełaczyć wajche subliminali w kierunku-samodestrukcji,miecz obosieczny.

  http://www.brainbullet.com

  Autorzy tego sytemu twierdza ze jest silniejszy od hipnozy z czym sie zgadzam gdyz osobiscie doswiadczyłem jaki rozkurw zrobił w moim mozgu.
  Oczywisci nikt sie nie przyznaje do stworzenia tego potworka,wystepuja pod fake namem-Lee Benson

  To co mi zrobiono i innym targetom zasługuje na miano skrajnej zbrodni wojennej,załuje ze sie urodziłem,juz dawno bym sie zabił gdyby nie to ze ciagle straszyli mnie piekłem,poszedłem na strzelnice nawet zeby sie zastrzelic ale spekałem :(jakiekolwiek krzyki jakie chciałem z siebie wydawac podczas zadawannych mi codziennie od lat tortur psychofizycznych-straszyli wywiezieniem do psychiatryka,nawet mama juz wizyty domowe psychiatry z urzedu jako podkładke pod przymusową hospitalizacje.Uzywano głownie mikrofal,ajjka ktore zostawiałem pod łozkiem albo rozlatywały sie w rekach po dotknieciu albo były tak twarde ze ledwo sie je dało stłuc.Cierpiałem w milczeniu choc bol psychiczny i fizyczny były czasem nie do zniesienia.Zycze potworom odpowiedziałnym za cieprienie mojej,członków mojej rodziny,moich niektorych sasiadów a takze inny targetów zeby adychali w jak najwiekszych meczarniach i zeby musieli przezywac dokładnie to co my!!Sram na miedzymorze,izrael,polske,ue i przyszłośc swiata.Nic nie jest warte cierpienia jakiego nam zadano!!

  OdpowiedzUsuń
 4. No pozmieniałeś literki algorytmie super jesteś

  ajjka ktore zostawiałem pod łozkiem-jajka

  mama juz wizyty domowe psychiatry-mam

  a cieprienie mojej-cierpienie moje

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądajcie od 40min.jest tam powiedziane duzo ciekawych informacji,wczesniej za to jest duzo dezinformacji i niedopowiedzeń,gadanie o jakiś Sb-kacH,Gladio itd.A to wszystko robią legalne państwowe instytucje i tu jest problem!!
  Synchronizacje programowane w otoczeniu targeta,testy najnowszysh typów broni,powtarzam testy!!
  Pomijając to co sie mowi o zagórskim i paweli,ludzi z nimi wspołpracujących odnosnie ich funkcji tzw.wentyla bezpieczeństwa w filmie zawarto naprawde duzo ciekawych informacji.
  Btw.to nie sa zadni tzw.umownie przesladowcy(torturanci mind control)jak to pani pawel powiedziała na koniec tylko wyrafinowane sadystyczne bestie bez grama empatii i wyobrazni ktorym sprawiało radoś torturowanie targetów.

  https://www.youtube.com/watch?v=KlxBK3p_TmY&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń