poniedziałek, 30 stycznia 2017

Tortury przy pomocy nano maszyn, hipnoza, 3 sekundowe wymazywanie pamieci


nanotechnologia torturyTortury nano technologią

Jak w opisie zdjęcia, drążyli nanotechnologia, posługując się przy tym określonymi częstotliwościami odpowiadającymi za wywoływanie świądu, wymuszano abym się torturował dotykiem w bardzo podrażnione miejsce, a trwało to parę godzin i nie były to jedyne tortury. 

Są to w 99% nano technologiczne maszyny wewnątrz całego organizmu, głownie wzdłuż układu nerwowego i na czaszce. Są one sterowane zdalnie za pośrednictwem komputera, a komputer jest sterowany m.in. umysłem osób trzecich w czasie rzeczywistym. 

Algorytm do blokowania myślenia

Dzięki komputerowi jest stosowany automatyczny algorytm, który w mgnieniu oka interpretuje fale mózgowe osoby nadzorowanej, głownie są to wzburzone fale mózgowe podczas myślenia (gdy mysl się rozpędza w poszukiwaniu rozwiązania) system natychmiast na tą aktywność mózgu reaguje ok 3 sekundowym elektromagnetycznym dławieniem przepływu sygnałów w określonych rejonach mózgu, a jak trzeba osoby trzecie jeszcze poprawiają. Nazywa się to ograniczaniem zakresu kresomózgowia, lub blokady mówiąc językiem osób stosujących na mnie techniki operacyjne służb, Człowiek taki jak ja praktycznie pozbawiony jest możliwości swobodnego myślenia, często naprowadzają mnie na okreslone czynności wkładając do głowy myśli jako gotowe slajdy, edytowane, z ukrytą treścią dla osób nadzorujących mnie i jako takie nie są cenzurowane przez system, ale każdy proces myślenia który prowokują system dławi a oni slajd po slajdzie analizują, mapują co wolno a co schować za firewallem. Tego typu syntetyczne myśli są z poza umysłu narzucane a więc 3 sekundowe wymazywanie pamięci nie dotyczy tego typu "myśli". I już jesteśmy blisko ZOMBIE, Miałem przed sekundą jeszcze coś ważnego do napisania, ale już mi wymazali pamięć i się igrają ze mną wyświetlając mi wrażenie że mam ta myśl na końcu języka... 

Hipnoza i hipnoza elektroniczna

Jeszcze jedna sprawa, na która otworzyłem oczy czytając książkę pana Lecha Szewczyka pt. "Służby specjalne RP czy mafia", chodzi o hipnozę i elektroniczne urządzenia wspomagające hipnozę. Autor pisze że hipnoza to jest w zasadzie ograniczanie świadomości lub całkowite jej pozbawienie danego człowieka. Miewałem wielokrotnie całkowite zaniki świadomości a bardzo często świadomość mam ograniczoną jedynie do tych narzucanych przez komputer. 
Właśnie opisany w poprzednim akapicie mechanizm ograniczania zakresu kresomózgowia i zmuszenie umysłu do korzystania jedynie ze zmapowanych, spreparowanych myśli na przestrzeni współdzielonej z komputerem jest niczym innym jak ograniczaniem świadomości, elektroniczny substytut hipnozy. Nie będę może pisał o tym jak to jest używane w torturowaniu na moim przykładzie chociaż ciśnie się aby to zrobić. Oczywiście jeśli wprowadzono mnie kiedykowiek w hipnozę np. gdy spałem w nocy, to byli w stanie zmapować i później wielokrotnie w sekundę rekonstruować u mnie silną hipnozę w celu wykonania przeze mnie np. w miejscach zatłoczonych przez rozbawioną gawędź uwłaczających czynności, obraźliwe, pogardliwe myśli, poczucie bycia poniżanym itp. 

Naśladują dobro

W każdym razie operatorzy bardzo szybko odkryli problem, jakim jest natychmiastowe przywracanie świadomości, tożsamości, które automatycznie robię, stworzyli oczywiście substytut tego stanu, zrobili go na przestrzeni współdzielonej przez komputer i kontrolują ten stan, tak jak w kontrolowany sposób dokonują wybudzania z hipnozy itp. a więc pozytywne sprawy także rekonstruują pod kontrolą. Jest to moim zdaniem po to abym sam wewnętrznie nie wyrywał się ze zbyt długo trwającej niemocy. Coś we mnie jest co jest i zawsze będzie niekompatybilne z ich programami i to coś oni muszą naśladować bo nie mają na to sposobu. Wiem że się powtarzam momentami, niech to będzie potwierdzenie że wcześniejsze wnioski są wciąż aktualne. 
8 komentarzy:

 1. Napisze tak nie wiem na ile wszystko powyzsze jest prawda natomiast robotyzacja,własciwie smartphonizacja ludzi i kontrola umysłów za pomoca mikrofal oraz pol elektromagnetycznych jest juz dzisi widoczna gołym okiem.Nietypowo szybki rozwoj technologiczny pozostający wciaz w konflikcie ze sredniwieczna mentalności ludzi niewolników dogmatów i zabobonów doprowdził do tragedii.Komfort niezalezności i bycia soba w dzisiejszych czasach w Polsce praktycznie nie istnieje,nie mozna mówić prawdy,miec własnego zdania,zostaniesz zaszufladkowany i zniszczony.Wiadomo,władze świadome zblizajacego sie krachu systemu zła i patologii musiały azeby ratowac własna skóre wciagnac w swoja sowią ciemną gre jak najwieksza ilośc ludzi.W Polsce mowi sie ze to broń na "lewych,żydków,arabów,czarnuchów,muslimów itd." czarnuchom i muslimom ktorych wpuszczona masowo do europy mowi sie ze to bron na tych okropnych "białych diabłów" itd.tymczasem odpowiedni algorytm mozna przypisac do każdego.Świadomośc ludzi ktrozy jeszcze niedawno modlili sie masowo do struganych figurek,obrazków czy pedofili mahometów na latającym dywanie przeniesiona w ciagu kilkunastu lat w ere "virtualnej transcendencji" zaczeła oczywiscie w wielu przypadkach szwankowac.Ludzie widze totalnie nie zdają sobie dzis sprawy z konsekwencji swoich czynów,z karmy ktora ich za to czeka z okropnych problemów duchowych summa summarum konczy sie to tak ze psychicznie traumatycznie poszkodowanymi sa zarówno ci ktorzy torturuja jak i torturowani.Przypomina to wszystko sceny z apokalipsy biblijnej,ktora ksiega jak wiadomo była stekiem mniejszych lub wiekszych bzdur ale czasy ostateczne i upadki cywilizacji jakoś niezmiennie od lat charakteryzują się wieloma podobieństwami i bez znaczenia jest czy owy znak bestii to znamie wypalone na ręce przez zołnierzy jakiegoś krola lub cesarza czy jest to microchip zaaplikowany w ramach systemu "korpo".Stygmatyzacja,upokorzenie i patologiczna chęc kontroli nad innymi brak empatii i dogmaty,to przyczyny upadku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o kontakt. Jestem inwigilowany w sposób nie do pomyślenia dla innych. Nie wierzy mi nikt . Proszę o kontakt tomekzefirek@Gmail.com

   Usuń
 2. Czas mija,2017 rok.Zaczeła sie zmiana,niektorzy sie zmienili a niektorzy czekali tylko na komunikat o "chwilowych problemach technicznych" by dalej moc pławić sie w swojej chorobie,czas pokaze kto miał rację

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra w tym tygodniu sie wkurwiłem,zepsute sprzety elektroniczne,banda głupich dzieciaków wyzywajacyh mnie na ulicach do tego próba potracenia mnie przez samochód na warszwskich blachach a takze bardzo uciazliwe synchronizacje typu akcja-dzwiek ustawiane za pomoca systemu opartego na jakimś synchotronie

  Ludzie wykonujacy zło działający pod kontrolą szaraków.

  Dzisiaj uzywanie aplikacji do mind control oraz tortur elektronicznych jest juz tak powszechne ze ludzie na ulicach powoli przestaja z tym sie kryć.Jak patrze na tych wszystkich,zahipnotyzowanych,porobionych ludzi wokoło mnie to rzeczywiscie wyglada to na jakąs apokalipsę św.Jana czy mormonsko-biblijne wizje o masowej utracie duszy i 144.000tyś.uratowanych.Połaczenie elektroniczno-auralne ludzi oraz modyfikacja tych połaczeń za pomoca algorytmów neurobiologicznych to jest broń czasów ostatecznych.
  Ludzkie małpy dostały od szaraków "karabiny laserowe"

  Skala tragediii zwiazana z prowadzoną przez ostatnie 40 lat na swiecie polityke dehumanizacji,demoralizacji a takze komputeryzacji istot żywych z jednoczesnym brakiem zmiany starych dogmatów doprowadziła do tragedii.

  W Europie jest obecnie około 50mln.muzułmanów Europejczycy natomiast są otumanieni i zahipntyzowani elektronicznie,masowa zapadalnośc na nowotwory oraz tzw.choroby psychiczne spowodowane mikrofalami.Młodzi ludzie masowo zostali "porobieni" przez hip-hop.pornografie,narkotyki a takze mikrofale.Czy to juz koniec świata czy moze teraz w tym roku zaczyna się poczatek dobrej zmiany,bez politycznych skojarzeń,mowie o prawdziwej zmianie mentalnej.

  Hasło na dzisiaj-predictive programing oraz quantum&microwave field synchronization's

  OdpowiedzUsuń
 4. Własciwie wszystko zawarte jest tutaj

  http://www.anioly-nieba.pl/polski/default_pl.htm

  Słowa klucze-ewolucja oraz energia

  Miliony ludzi oraz zwierzat zgineły i miały zginąc w wyniku wojen o energie,zasoby ziemskie,rope gaz,wegiel,złoza szlachetne tymczasem za pomocą odpowiedniej technologii można z pomoća specjalnych paneli słonecznych zapewnic energie niezbedna do funkcjonowania całkiem komfortowego zycia na ziemi.Niestety ludzie funkcjonujący w obszarze niskich pol energetycznych blokują dostep do tej wiedzy a takich ludzi dzis jest niestety wiekszosc są kontrolowani przez pole energetyczne ciemnej energii szaraków z ktorego ciezko im sie wyzwolic z powodu niskich emocji oraz wibracji ciała duchowego dlatego zasłania sie za pomoca chemikaliow nasze głowne zrodło energii i informacji-Słońce.Juz sie z tym nie kryja nad duzymi miastami psikaja głownie tak zeby zakryć słońce

  Chemtrails follow Sun.

  Cały ludzki system obecnie wciaz jeszcze niskiej świadomości polega na kradziezy energii.Ludzie z checi władzy i kontrolli wchodza w kontakt z ciemnymi siłami wzmacniajac w sobie pierwotna ciemnośc staja sie duchowymi i energetycznymi trupami.Musza pasozytowac na czyjejs energii poniewaz energia słonecznyca potrafi zabijac takich najwiekszych wampirów dlatego własnie tak staraj sie zaciemnic planete bredzac o globalnym ociepleniu i zwykłych smugach kondensacyjnych.

  Jak zaczeli panikować gdy w Styczniu tego roku smugi przestały sie pojawiać.

  Cały sytstem,chemtrails,mikrofale,gangstalking osob o wyzszej swiadomosci,chemiczne żarcie a takze pseudo muzyka rap/crap/trap/hip-hop zostały stworzone w celu hodowli ludzkich bestii na tej planecie zabijających,gwałcacącyh sie i okradajacych z energii nawzajem kazdego dnia.Zasila to wszystko ciemne pole energetyczne,pozywienie szaraków oraz istot z nizszego wymiaru kosmosu.Na szczescie widac wsrod ludzi pojawia rodzi sie przebudzenie,sprzedajnym władzom coraz trudniej ukrywac patologie.

  Genetyka-Ludzie pochodzenia indoeuropejskiego/europejskiego/aryjskiego-miłosnicy sztuki oraz kultury sa narazeni na najwiekszy atak.Stad zmasowana inwazja ras nizszych a nawe rasy czescieow przekletej z niskowibracyjnym dna(negroidzi)na europe,tak jak w starozytnym egipcie faraon nakazał,mieszanie ras w celu powszechnego ogłupienie i posłuszenstwa dla kasty magików,tak jest i dzisiaj pod rzadami usarmy i bankierów na swiecie kotrzy płaca za wszystko dolarami z piramidką.Czy swiat w ktroym wszsyscy sie nawzajem zabijaja,gwałca,okradają w pierwszej kolejności niszczac tych n wyskiej swiadomosci ma sens??Czy świat gdzie kazdy kazdego 24/7 obserwuje ma sens??

  Probuja zniszczyc najlepszych ludzi oraz rase wcigajac w bagno ogłupienia oraz degenracji poprzez system masowej mind-control.
  Wiedza ze ludzie o odpowiednim Dna moga odbierac odpowiednie informacje z wyzszego swiata duchowego co zagraża mrocznym siła na tej planecie.

  Usuwanie,modyfikowanie tej wiadomości oraz przesladowanie nadawców tego typu wiadomości moze skończyć sie negatywnymi konsekwencjami karmicznymi

  OdpowiedzUsuń
 5. Podstawowy zestaw - folia aluminiowa + taśma izolacyjna (bo folia przewodzi prąd) i listwa antyprzepięciowa. Można do tego dołożyć ups, może by coś dał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest w tym wszystkim jeszcze jeden ,,punkt programu" który to realizują służby zajmujące się gang stalkingiem na wyselekcjonowanych bezbronnych ofiarach.Chodzi o ...torturę dla samej ...tortury.Jest to pewnego typu tajemnica tych działań .Ja to nazwałem programem utajonej ,,czarnej socjologii".

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest w tym wszystkim jeszcze jeden ,,punkt programu" który to realizują służby zajmujące się gang stalkingiem na wyselekcjonowanych bezbronnych ofiarach.Chodzi o ...torturę dla samej ...tortury.Jest to pewnego typu tajemnica tych działań .Ja to nazwałem programem utajonej ,,czarnej socjologii".

  OdpowiedzUsuń