poniedziałek, 30 stycznia 2017

Tortury przy pomocy nano maszyn, hipnoza, 3 sekundowe wymazywanie pamieci


nanotechnologia torturyTortury nano technologią

Jak w opisie zdjęcia, drążyli nanotechnologia, posługując się przy tym określonymi częstotliwościami odpowiadającymi za wywoływanie świądu, wymuszano abym się torturował dotykiem w bardzo podrażnione miejsce, a trwało to parę godzin i nie były to jedyne tortury. 

Są to w 99% nano technologiczne maszyny wewnątrz całego organizmu, głownie wzdłuż układu nerwowego i na czaszce. Są one sterowane zdalnie za pośrednictwem komputera, a komputer jest sterowany m.in. umysłem osób trzecich w czasie rzeczywistym. 

Algorytm do blokowania myślenia

Dzięki komputerowi jest stosowany automatyczny algorytm, który w mgnieniu oka interpretuje fale mózgowe osoby nadzorowanej, głownie są to wzburzone fale mózgowe podczas myślenia (gdy mysl się rozpędza w poszukiwaniu rozwiązania) system natychmiast na tą aktywność mózgu reaguje ok 3 sekundowym elektromagnetycznym dławieniem przepływu sygnałów w określonych rejonach mózgu, a jak trzeba osoby trzecie jeszcze poprawiają. Nazywa się to ograniczaniem zakresu kresomózgowia, lub blokady mówiąc językiem osób stosujących na mnie techniki operacyjne służb, Człowiek taki jak ja praktycznie pozbawiony jest możliwości swobodnego myślenia, często naprowadzają mnie na okreslone czynności wkładając do głowy myśli jako gotowe slajdy, edytowane, z ukrytą treścią dla osób nadzorujących mnie i jako takie nie są cenzurowane przez system, ale każdy proces myślenia który prowokują system dławi a oni slajd po slajdzie analizują, mapują co wolno a co schować za firewallem. Tego typu syntetyczne myśli są z poza umysłu narzucane a więc 3 sekundowe wymazywanie pamięci nie dotyczy tego typu "myśli". I już jesteśmy blisko ZOMBIE, Miałem przed sekundą jeszcze coś ważnego do napisania, ale już mi wymazali pamięć i się igrają ze mną wyświetlając mi wrażenie że mam ta myśl na końcu języka... 

Hipnoza i hipnoza elektroniczna

Jeszcze jedna sprawa, na która otworzyłem oczy czytając książkę pana Lecha Szewczyka pt. "Służby specjalne RP czy mafia", chodzi o hipnozę i elektroniczne urządzenia wspomagające hipnozę. Autor pisze że hipnoza to jest w zasadzie ograniczanie świadomości lub całkowite jej pozbawienie danego człowieka. Miewałem wielokrotnie całkowite zaniki świadomości a bardzo często świadomość mam ograniczoną jedynie do tych narzucanych przez komputer. 
Właśnie opisany w poprzednim akapicie mechanizm ograniczania zakresu kresomózgowia i zmuszenie umysłu do korzystania jedynie ze zmapowanych, spreparowanych myśli na przestrzeni współdzielonej z komputerem jest niczym innym jak ograniczaniem świadomości, elektroniczny substytut hipnozy. Nie będę może pisał o tym jak to jest używane w torturowaniu na moim przykładzie chociaż ciśnie się aby to zrobić. Oczywiście jeśli wprowadzono mnie kiedykowiek w hipnozę np. gdy spałem w nocy, to byli w stanie zmapować i później wielokrotnie w sekundę rekonstruować u mnie silną hipnozę w celu wykonania przeze mnie np. w miejscach zatłoczonych przez rozbawioną gawędź uwłaczających czynności, obraźliwe, pogardliwe myśli, poczucie bycia poniżanym itp. 

Naśladują dobro

W każdym razie operatorzy bardzo szybko odkryli problem, jakim jest natychmiastowe przywracanie świadomości, tożsamości, które automatycznie robię, stworzyli oczywiście substytut tego stanu, zrobili go na przestrzeni współdzielonej przez komputer i kontrolują ten stan, tak jak w kontrolowany sposób dokonują wybudzania z hipnozy itp. a więc pozytywne sprawy także rekonstruują pod kontrolą. Jest to moim zdaniem po to abym sam wewnętrznie nie wyrywał się ze zbyt długo trwającej niemocy. Coś we mnie jest co jest i zawsze będzie niekompatybilne z ich programami i to coś oni muszą naśladować bo nie mają na to sposobu. Wiem że się powtarzam momentami, niech to będzie potwierdzenie że wcześniejsze wnioski są wciąż aktualne. 
17 komentarzy:

 1. Napisze tak nie wiem na ile wszystko powyzsze jest prawda natomiast robotyzacja,własciwie smartphonizacja ludzi i kontrola umysłów za pomoca mikrofal oraz pol elektromagnetycznych jest juz dzisi widoczna gołym okiem.Nietypowo szybki rozwoj technologiczny pozostający wciaz w konflikcie ze sredniwieczna mentalności ludzi niewolników dogmatów i zabobonów doprowdził do tragedii.Komfort niezalezności i bycia soba w dzisiejszych czasach w Polsce praktycznie nie istnieje,nie mozna mówić prawdy,miec własnego zdania,zostaniesz zaszufladkowany i zniszczony.Wiadomo,władze świadome zblizajacego sie krachu systemu zła i patologii musiały azeby ratowac własna skóre wciagnac w swoja sowią ciemną gre jak najwieksza ilośc ludzi.W Polsce mowi sie ze to broń na "lewych,żydków,arabów,czarnuchów,muslimów itd." czarnuchom i muslimom ktorych wpuszczona masowo do europy mowi sie ze to bron na tych okropnych "białych diabłów" itd.tymczasem odpowiedni algorytm mozna przypisac do każdego.Świadomośc ludzi ktrozy jeszcze niedawno modlili sie masowo do struganych figurek,obrazków czy pedofili mahometów na latającym dywanie przeniesiona w ciagu kilkunastu lat w ere "virtualnej transcendencji" zaczeła oczywiscie w wielu przypadkach szwankowac.Ludzie widze totalnie nie zdają sobie dzis sprawy z konsekwencji swoich czynów,z karmy ktora ich za to czeka z okropnych problemów duchowych summa summarum konczy sie to tak ze psychicznie traumatycznie poszkodowanymi sa zarówno ci ktorzy torturuja jak i torturowani.Przypomina to wszystko sceny z apokalipsy biblijnej,ktora ksiega jak wiadomo była stekiem mniejszych lub wiekszych bzdur ale czasy ostateczne i upadki cywilizacji jakoś niezmiennie od lat charakteryzują się wieloma podobieństwami i bez znaczenia jest czy owy znak bestii to znamie wypalone na ręce przez zołnierzy jakiegoś krola lub cesarza czy jest to microchip zaaplikowany w ramach systemu "korpo".Stygmatyzacja,upokorzenie i patologiczna chęc kontroli nad innymi brak empatii i dogmaty,to przyczyny upadku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o kontakt. Jestem inwigilowany w sposób nie do pomyślenia dla innych. Nie wierzy mi nikt . Proszę o kontakt tomekzefirek@Gmail.com

   Usuń
 2. Czas mija,2017 rok.Zaczeła sie zmiana,niektorzy sie zmienili a niektorzy czekali tylko na komunikat o "chwilowych problemach technicznych" by dalej moc pławić sie w swojej chorobie,czas pokaze kto miał rację

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra w tym tygodniu sie wkurwiłem,zepsute sprzety elektroniczne,banda głupich dzieciaków wyzywajacyh mnie na ulicach do tego próba potracenia mnie przez samochód na warszwskich blachach a takze bardzo uciazliwe synchronizacje typu akcja-dzwiek ustawiane za pomoca systemu opartego na jakimś synchotronie

  Ludzie wykonujacy zło działający pod kontrolą szaraków.

  Dzisiaj uzywanie aplikacji do mind control oraz tortur elektronicznych jest juz tak powszechne ze ludzie na ulicach powoli przestaja z tym sie kryć.Jak patrze na tych wszystkich,zahipnotyzowanych,porobionych ludzi wokoło mnie to rzeczywiscie wyglada to na jakąs apokalipsę św.Jana czy mormonsko-biblijne wizje o masowej utracie duszy i 144.000tyś.uratowanych.Połaczenie elektroniczno-auralne ludzi oraz modyfikacja tych połaczeń za pomoca algorytmów neurobiologicznych to jest broń czasów ostatecznych.
  Ludzkie małpy dostały od szaraków "karabiny laserowe"

  Skala tragediii zwiazana z prowadzoną przez ostatnie 40 lat na swiecie polityke dehumanizacji,demoralizacji a takze komputeryzacji istot żywych z jednoczesnym brakiem zmiany starych dogmatów doprowadziła do tragedii.

  W Europie jest obecnie około 50mln.muzułmanów Europejczycy natomiast są otumanieni i zahipntyzowani elektronicznie,masowa zapadalnośc na nowotwory oraz tzw.choroby psychiczne spowodowane mikrofalami.Młodzi ludzie masowo zostali "porobieni" przez hip-hop.pornografie,narkotyki a takze mikrofale.Czy to juz koniec świata czy moze teraz w tym roku zaczyna się poczatek dobrej zmiany,bez politycznych skojarzeń,mowie o prawdziwej zmianie mentalnej.

  Hasło na dzisiaj-predictive programing oraz quantum&microwave field synchronization's

  OdpowiedzUsuń
 4. Własciwie wszystko zawarte jest tutaj

  http://www.anioly-nieba.pl/polski/default_pl.htm

  Słowa klucze-ewolucja oraz energia

  Miliony ludzi oraz zwierzat zgineły i miały zginąc w wyniku wojen o energie,zasoby ziemskie,rope gaz,wegiel,złoza szlachetne tymczasem za pomocą odpowiedniej technologii można z pomoća specjalnych paneli słonecznych zapewnic energie niezbedna do funkcjonowania całkiem komfortowego zycia na ziemi.Niestety ludzie funkcjonujący w obszarze niskich pol energetycznych blokują dostep do tej wiedzy a takich ludzi dzis jest niestety wiekszosc są kontrolowani przez pole energetyczne ciemnej energii szaraków z ktorego ciezko im sie wyzwolic z powodu niskich emocji oraz wibracji ciała duchowego dlatego zasłania sie za pomoca chemikaliow nasze głowne zrodło energii i informacji-Słońce.Juz sie z tym nie kryja nad duzymi miastami psikaja głownie tak zeby zakryć słońce

  Chemtrails follow Sun.

  Cały ludzki system obecnie wciaz jeszcze niskiej świadomości polega na kradziezy energii.Ludzie z checi władzy i kontrolli wchodza w kontakt z ciemnymi siłami wzmacniajac w sobie pierwotna ciemnośc staja sie duchowymi i energetycznymi trupami.Musza pasozytowac na czyjejs energii poniewaz energia słonecznyca potrafi zabijac takich najwiekszych wampirów dlatego własnie tak staraj sie zaciemnic planete bredzac o globalnym ociepleniu i zwykłych smugach kondensacyjnych.

  Jak zaczeli panikować gdy w Styczniu tego roku smugi przestały sie pojawiać.

  Cały sytstem,chemtrails,mikrofale,gangstalking osob o wyzszej swiadomosci,chemiczne żarcie a takze pseudo muzyka rap/crap/trap/hip-hop zostały stworzone w celu hodowli ludzkich bestii na tej planecie zabijających,gwałcacącyh sie i okradajacych z energii nawzajem kazdego dnia.Zasila to wszystko ciemne pole energetyczne,pozywienie szaraków oraz istot z nizszego wymiaru kosmosu.Na szczescie widac wsrod ludzi pojawia rodzi sie przebudzenie,sprzedajnym władzom coraz trudniej ukrywac patologie.

  Genetyka-Ludzie pochodzenia indoeuropejskiego/europejskiego/aryjskiego-miłosnicy sztuki oraz kultury sa narazeni na najwiekszy atak.Stad zmasowana inwazja ras nizszych a nawe rasy czescieow przekletej z niskowibracyjnym dna(negroidzi)na europe,tak jak w starozytnym egipcie faraon nakazał,mieszanie ras w celu powszechnego ogłupienie i posłuszenstwa dla kasty magików,tak jest i dzisiaj pod rzadami usarmy i bankierów na swiecie kotrzy płaca za wszystko dolarami z piramidką.Czy swiat w ktroym wszsyscy sie nawzajem zabijaja,gwałca,okradają w pierwszej kolejności niszczac tych n wyskiej swiadomosci ma sens??Czy świat gdzie kazdy kazdego 24/7 obserwuje ma sens??

  Probuja zniszczyc najlepszych ludzi oraz rase wcigajac w bagno ogłupienia oraz degenracji poprzez system masowej mind-control.
  Wiedza ze ludzie o odpowiednim Dna moga odbierac odpowiednie informacje z wyzszego swiata duchowego co zagraża mrocznym siła na tej planecie.

  Usuwanie,modyfikowanie tej wiadomości oraz przesladowanie nadawców tego typu wiadomości moze skończyć sie negatywnymi konsekwencjami karmicznymi

  OdpowiedzUsuń
 5. Podstawowy zestaw - folia aluminiowa + taśma izolacyjna (bo folia przewodzi prąd) i listwa antyprzepięciowa. Można do tego dołożyć ups, może by coś dał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest w tym wszystkim jeszcze jeden ,,punkt programu" który to realizują służby zajmujące się gang stalkingiem na wyselekcjonowanych bezbronnych ofiarach.Chodzi o ...torturę dla samej ...tortury.Jest to pewnego typu tajemnica tych działań .Ja to nazwałem programem utajonej ,,czarnej socjologii".

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest w tym wszystkim jeszcze jeden ,,punkt programu" który to realizują służby zajmujące się gang stalkingiem na wyselekcjonowanych bezbronnych ofiarach.Chodzi o ...torturę dla samej ...tortury.Jest to pewnego typu tajemnica tych działań .Ja to nazwałem programem utajonej ,,czarnej socjologii".

  OdpowiedzUsuń
 8. Bede mówił-cwele,kurwy,pedofile,gwałiciele dzieci,zwyrodniali sadysci-Tak bede te kurwy nazywał tak jak nazywa te kurwy reszta swiata,zwałszcza ci wychodzacy spod buta kastetu na gojów i niepokornych,niewiernych doktrynom rzymskim,kastet ten to us army!!A takimi wulgarnymi epitetami bede okreslał papieza,klechow,wielu bezpieczniakow i policjantow,politykow,raperow i innych bioracych udzial w tym zamienianiu ludzi na zdalnie sterowalne,bezmyslne bioroboty bez uczuć!!Kurwiska z katowickiego tysiąclecia,spod 163 maja sprzet do tortur elektronicznych i torturuja pozostałych mieszkancow pod nadzorem armii amerykanskiej,pisze kurwa o tym od 3 lat i co????GOWNO,TYLKO TO ZE SA JUZ ZNACZNIE CISZEJ JAK SIE DOWIEDZIELI ZE SA NASLUCHIWANI NA SWIECIE.ALe nadal torturuja i promieniuja tak az w koncu "zwariuje,zdechne,zabije kogos albo siebie" jak mi sami powiedzieli.Ruda,wełnisto-lokata kurwa,tłusta swinia tatusiek i coreczka ktroa prwadopodbnie jest juz sobowotrem albo...jakolwiek "foliarsko" bym teraz nie zabrzmiał silikownowym sobowtorem albo jakims robotem bo latem nawet nie chodziła jak zwykły czlowiek tylko jak atlas z boston robotics czy jak to tam sie nazywa!!Prawdziwa prawdopodbnie zdecha 4 lata temu,wtedy tak smierdziało mocno z tego mieszkania ale bali sie wywiesic klepsydry mlodej dziewczyny zeby ludzie nie snuli domysłow to prawdopodbnie podmienli ją!!W tym co mowi ten bezzebny łysol musielak z ukrytesprawy jest czasem duzo prawdy chociaz miesza to z fikcja jakimis podrozami w czasie,kosmitami itp.

  OdpowiedzUsuń
 9. Arttykuł sprzed lat ale nadal aktualny

  KONSPIRACJA TESTÓW ORAZ DZIAŁAŃ BRONI RF NA LUDZIACH
  Jesteśmy grupą ofiar eksperymentów oraz wyrachowanych działań urządzeń elektromagnetycznych, psychotroniki stosowanej na nas i jak zauważyliśmy na coraz to większej liczbie osób. Naszym celem jest zapoznanie Państwa z tym kryminalnym wręcz okrutnym zjawiskiem torturowania ludzi elektro-magnetycznością.

  Obnażenie możliwości tychże nowoczesnych szatańskich technik, jak też ukazanie, kto tego dokonuje i w jakim celu. Z naszych spostrzeżeń jak też i innych grup ofiar, oraz osób zainteresowanych jest to TERRORYZM ELEKTROMAGNETYCZNY. Działania te dokonywane są w coraz szerszym zakresie, a całość podlega jakiemuś nieznanemu społecznie systematycznie realizowanemu planowi. Pragniemy odnaleźć inne osoby, które mają ten problem, oraz osoby zainteresowane tematycznie. Nawiązać kontakt z ludźmi nauki i poprzez społeczną dyskusje i działania prawne doprowadzić do CAŁKOWITEGO ZAKAZU STOSOWANIA TYCH TECHNIK NA LUDZIACH.

  Pragniemy odsłonić prawdę o tych technikach. Okrutnych okaleczeniach psychofizycznych, kalectwie ofiar, potwornych cierpieniach jakich doznaje człowiek poddawany tego typu działaniom.

  Twierdzimy z całą stanowczością, że istnieje cała sieć konspiracji jak też swoista zmowa milczenia w sprawach tyczących eksperymentów elektromagnetycznych, kontroli umysłu i modyfikacji ludzkiego zachowania. Przy tym występuje tu dość przykre zjawisko tzw. milczenia owiec, unikania rozmów albo wręcz wypierania się znajomości tematu. Odnieść można wrażenie że, osoby te są zawarowane tajemnicą, gdyż w wielu wypadkach jest niemożliwe żeby nic o tym nie wiedzieć. Cały świat medyczny prasa Internet aż pęka w szwach od artykułów o odkryciach tajemnic mózgu, a człowiek po studiach z kilkuletnią praktyką nic nie wie i nigdy nie słyszał o sygnale ELF czy doktorze Delgado jednym z prekursorów badań nad sterowaniem mózgiem. To tak jak być żołnierzem i nie wiedzieć co to jest karabin.

  Twierdzimy, że istnieją szpitale oraz inne miejsca np. ośrodki dla bezdomnych gdzie stosowane są techniki RF. Nie powiadamianie pacjentów, ani ich rodzin o zastosowanej radiacji i manipulacji umysłem sygnałem ELF i całej masie pochodnych, jest przestępstwem medycznym. Przy tym są to wyrachowane działania gdyż poddaje się nim ludzi bardzo często zupełnie zdrowych, którzy następnie trafiają do szpitala neurologicznego często odpowiedzialnego za tego typu działanie W następstwie zaczynają mieć swoje historie choroby w dokumentacji szpitalnej.

  Podstawowym działaniem tychże lekarzy przestępców jest zsynchronizowanie pracy mózgu ofiary z aparaturą RF odbierającą jego fale mózgowe. Odbierającą i jednocześnie nadającą, dosłownie wymuszającą swój własny program. Przy czym podstawowym zabiegiem tak zsynchronizowanego duetu mózg maszyna RF czyli maszyną odbierająca jego fale elektromagnetyczne jest zabieg długiego niekiedy kilkuletniego wycinania bardzo ważnej części tegoż snu.

  Fazy jego śnienia czyli fazy REM. Powoduje to po dość szybkim czasie:

  utratę pamięci, dezorientacje. Jeśli ofiara tego rodzaju działań przebywa w domu jego rodzina postrzega jego dziwną zmianę zachowania i człowiek trafia do szpitala często odpowiedzialnego za te jego tragedię
  Tak jak było wcześniej wspomniane, istnieje, jeśli nie konspiracja to co najmniej swoista zmowa milczenia wśród lekarzy prawników i innych w sprawach tyczących eksperymentów i działań technik typu RF. Człowiek poddawany tego typu obróbce mózgu jest odsyłany dosłownie do przysłowiowego składu desek. Jeśli trafi na wtajemniczonych ma z miejsca tworzoną historię choroby co nie jest takie trudne, mówi wszak takie niedorzeczności. Zapewnienia pomocy wyrozumiałość i … skierowanko do szpitala.

  Tę część można śmiało zatytułować MAMY CIĘ.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cz.2

  SOCJOLODZY SĄDZĄ, ŻE POSIADANIE PRZEZ GRUPĘ MROCZNEGO SEKRETU WZMAGA POCZUCIE SOLIDARNOŚCI.

  To ostatnie jest o tych mordercach, a tu w Polsce tyczy się nie tylko tych rzeźników lekarzy. Jest to raczej rozrastający się planowo system mający za cel wnikanie dozorowanie i drastyczne ingerowanie w każdą dziedzinę ludzkiego życia. Zabranie nam prywatności. Tym razem nie donosami w teczkach i ubeckim pejczem. Robione to jest numerologicznym mikroczipem odnotowującym każdy nasz ruch, zakup sklepowy czy miejsce przebywania. Nie pisze się przy tym, że mikroczip współpracuje z funkcjami pracy mózgu i w każdym momencie człowieka noszącego ten procesor można np. uśpić. Jest to procesor dozoru policyjnego. W takim razie ludzi noszących te urządzenia zamiast dowodu osobistego, traktuje się jak potencjalnych przestępców.

  Jesteśmy przerażeni obojętnością ludzi i brakiem społecznej dyskusji na te tematy. Czy ktokolwiek z czytających wie, kto to jest Francis Fukuyama autor książki „Koniec człowieka”? Jak wielu ludzi wie że tymi technikami można wymodelować człowieka tak jak sobie zażyczy operator maszyny RF?

  Ten artykuł jest właśnie o tych metodach z tym że my jesteśmy ofiarami a robione jest nam to bez naszej zgody. Terroryzm elektromagnetyczny manipulacja folderami czyli naszymi psychikami zafałszowanie nawet naszej historii. Czyli wszystko po staremu tylko. ..troszkę nowocześniej

  A wszelkie skojarzenia myślę, że będą właściwe. Te same pozory i oszustwa ci sami ludzie. Bo tak naprawdę komu i do czego całość tych działań służy.

  Jest to właściwe pytanie. Pani Mc Kinney wybitny specjalista broni mikrofalowych z USA napisała cyt:
  JESTEŚMY PRZEKONANI NA PODSTAWIE WIELU FAKTÓW, ŻE DŁUGOFALOWY CEL TYCH WSZYSTKICH EKSPERYMENTÓW POLEGA NA PRZYGOTOWANIU I WPROWADZENIU W ŻYCIE ŚWIATOWEGO SYSTEMU UMOŻLIWIAJĄCEGO MONITOROWANIE I ŚLEDZENIE WSZYSTKICH OBYWATELI ZA POMOCĄ SATELITARNEGO SYSTEMU CYBERNETYCZNEGO NIEWOLNICTWA. Jest to przepisane z książki Kontrola umysłu którą to książkę każdemu polecam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Fucking psychopatic jokers and clowns from polish police still sell fairytales for dummies to polish society,they try to hide by evry mean fact that we living in electroni concentration camp that allow those psychopats to remotly torture and kill whoever they want!!

  Opa lindemann...long fight between germans and jews,western civ as a psychiatric hospital,sweden publicly without pants(rape capital stockholm,blanda up),smart dust,aluminium dust in the air for empowering mind control and angry asian technological invasion...best time to implant some china guy with medical chip containing patented coronavirus beaucose china could overtake world form (((usa empire))),huh??

  OdpowiedzUsuń
 12. https://www.youtube.com/watch?v=hiOjK992bPU

  OdpowiedzUsuń
 13. How polish police protect for years vatican-jesuits child rapist,pedophiles and kid,humans traffickers for sex business??

  They fucking literally torture to death or isnanity anyone who dare to expose or oposee,an when...for example me,psychicalyy massacred for years put some comment on the internet,vulgar comment about papacy,police or goverment they just increas torture level!!(((muh catholic tradition,revenge and sheeeit)))

  They just lost their souls and spirit,zombies,bio-robots participaiting i building global souless,cashless,brainless society's in electronic concentrain camps konow us SMART CITIES.

  That would be impossible without usarmy,goverment in poland 12 years ago change consprition rules to army,remove mass draft and change polish army into a a PRIVATE CORPORATION controloed by group of family beaucose of crime they commited and years long run from responsibility,totally subidient to usa-read (((bankers))) and vatican pedo-fags!!

  With normal draft white,normal slavic poles would be change those psych-fags in a dust,fucking burn them alive!!

  OdpowiedzUsuń
 14. "controloed by group of family" group of families of course for years attached to goverment structure in poland,there is here some fucking algorythm that changes things i write!!

  OdpowiedzUsuń
 15. "concentrain camps konow us SMART CITIES" concentration camps,lot things i wrote here are often changed to make look as they where wrote by some drunkard or mental patient!!

  Those algorithms and precitive programing systems use literally "en massse" by governors,nowadays is a whole industry of brain hacking and mind control by lot of psychopats and pedofags,often annouced as a "knight's of romea'" literraly.Mostly bunch of simple pedo-fags,protecting "tradition" means symbol of semitic domination and desert patology on european soil from "danger people,terrorist" means people writing true on the internet about enberable,psychopatic pedo-vatican electronic dictatorship that is well known to the rest of world,so...what they figured out,another "shoa" and hardcore "purges in elites" or maybe....patented coronavirus to global mass suplier??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "precitive programing" Preditive programing of course...fuck algorithms and their programists!!

   Usuń